Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » На Закарпатті проходить набір на стажування у сервісних центрах МВС

На Закарпатті проходить набір на стажування у сервісних центрах МВС

На Закарпатті проходить набір на стажування у сервісних центрах МВС: вимоги до кандидатів


 
Головний сервісний центр МВС України продовжує програму стажувань у сервісних центрах. Набір стажерів вже відбувся у половині областей України. 7 жовтня розпочався набір на стажування в сервісних центрах МВС у Закарпатській області. Прийом анкет триватиме до 16 жовтня.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного сервісного центру МВС.

На Закарпатті проходить набір на стажування у сервісних центрах МВС: вимоги до кандидатів


Мета програми стажування – відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні.

Під час програми стажування учасники отримають знання, потрібні для роботи адміністраторами фронт-офісів сервісних центрів МВС. Це посада державного службовця з місячною заробітною платою від 6 тисяч гривень.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вік від 18 років; закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста); відсутність судимостей. Досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов’язковим.

Детальна інформація про стажування на сайті Головного сервісного центру МВС України.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Sobald Sie es haben, tun Sie nichts. Beruhige die Welt, um die Zeit zu verschieben audemars piguet replica und voranzukommen. Sch?n und langlebig, auf der ganzen Welt respektiert. Advanced Quarz-Technologie, genaue Minute oder Sekunde ist nicht schlecht. replica uhren Du hast es verdient. Warte auf diesen zweiten Weltwechsel, oder ergreife diese Sekunde, um die Welt zu ver?ndern.
23 червня 2018 12:24
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: