Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » 7 речей, які хоче бачити кожна жінка в чоловікові

7 речей, які хоче бачити кожна жінка в чоловікові

Повірте, насправді, жінці потрібно не так вже й багато від чоловіка. Втім, є базові речі, які просто необхідні для того, щоб вона відчувала себе по-справжньому щасливою.
Збережіть собі та починайте робити вже!

Чесність

Жінки не хочуть, щоб чоловіки їм брехали про важливі речі. Вони прагнуть бути вагомою частиною його життя. Тому не забувайте ділитися з нею неприємними моментами та спогадами, а не лише всілякими милими подіями з життя. До слова, легка брехня вітається, адже іноді краще дещо прикрасити, ніж зрубати з плеча.

Розуміння

Вона хоче, щоб ви її сприймали такою, яка вона є. Жінки не люблять пояснювати, чому вона робить саме так, а чому дещо взагалі не робить.

Турбота

7 речей, які хоче бачити кожна жінка в чоловікові - фото 167563
Коли про вас піклуються, ви відчуваєте, що не самотні в цьому світі. Більшість людей змушені піклуватися про себе самі, і це набагато складніше, ніж нам здається. Жінка хоче, щоб ви були поруч і могли їй допомогти за будь-якої обставини.

Сила: фізична та моральна

7 речей, які хоче бачити кожна жінка в чоловікові - фото 167562
Жінці не потрібна слабкість. Це зовсім не означає, що їй потрібен чоловік, який цілими днями проводить у спортзалі. Ви просто маєте давати їй відчуття захищеності. Жінка має усвідомлювати, що поруч із вами їй нічого не страшно.

Співпереживання

Жінки хочуть доброго та люблячого чоловіка. Такого, який може пожаліти та підтримати. І повірте, це зовсім не прояв слабкості.

Безпека

7 речей, які хоче бачити кожна жінка в чоловікові - фото 167561
Вам не потрібно бути мільйонером. Жінка має просто відчувати, що вона в безпеці, зокрема й фінансовій. Їй потрібно бути впевненій у завтрашньому дні. Те ж стосується моментів, пов'язаних із її здоров'ям. Вона має чітко розуміти, що поруч із нею чоловік, який стане горою, якщо хтось намагатиметься скривдити його кохану.

Відданість

Жінка хоче бути поруч з чоловіком, для якого вона буде цілим світом: найкращою, найкрасивішою, найбажанішою. Якщо вона буде розуміти це, то й думок про те, що ви можете їй зраджувати не буде.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: