Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » 5 відомих хвороб, яких насправді не існує

5 відомих хвороб, яких насправді не існує

5 відомих хвороб, яких насправді не існує
З-поміж усіх хвороб є кілька, які люди самі вигадали. Вони поступово настільки увійшли в повсякденне життя, що мало хто знає, що їх не існує. Деякі з них настільки стали відомими, що важко повірити в їх несправжність.
Застуда
Такого захворювання не існує. Найчастіше, це звичайний нежить, підвищена температура або будь-яка з більш, ніж сотні можливих симптомів. Головне пам'ятати, що якщо симптоми зберігаються протягом 5 днів, то негайно варто звернутися до лікаря.
Нервовий зрив
У людини не буває нервового зриву. Його часто плутають із загостренням психічного захворювання.
Алергія на глютен
Глютен - білок, який міститься в ячмені, пшениці та інших злакових. Іноді після їх вживання у людини з'являється алергічна реакція, яка ніяк не є алергією на глютен. Така реакція проявляється при такому захворюванні, як целіакія - реакція імунної системи на глютен.
Якщо ви з'їли пшениці і у вас з'явилася алергія, але на ячмінь її не виявлялося - у вас просто алергія на пшеницю.
Шлунковий грип
Грип є вірусним захворюванням, при якому температура тіла підвищується до 38,5?C, з'являється закладеність носа, біль у горлі. Однак ніяких симптомів, які будуть пов'язані зі шлунком у грипу немає.
Найчастіше блювота і пронос є гастроентеритом. Правильно буде назвати шлунковий грип "кишковим вірусом" або "хворобою шлунка".
Атипова пневмонія
Такого поняття в медицині немає і під ним розуміється хронічний кашель або легка пневмонія. Вони безпечні для пацієнта і не вимагають госпіталізації.
Зазвичай такий діагноз ставиться в тих випадках, коли лікар не знає точного лікування і просто перебирає можливі варіанти лікування. Допомогло - добре .. Не допомогло - лікар буде шукати іншу причину.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: