Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » З початку року на Закарпатті припинено діяльність майже півсотні гральних закладів

З початку року на Закарпатті припинено діяльність майже півсотні гральних закладів

З початку року на Закарпатті припинено діяльність майже півсотні гральних закладів
Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України інформує, що заходи з ліквідації незаконного грального бізнесу на території Закарпатської області продовжуються.

З початку року працівниками підрозділу припинено діяльність 49 гральних закладів та проведено 63 санкціонованих обшуки.

За результатами процесуальних заходів оперативники вилучили понад 200 одиниць грального обладнання. Зокрема, комп’ютерна техніка, ігрові автомати, платіжні термінали. Крім того, записи з "чорновою" бухгалтерією, у яких відображені прибутки від грального бізнесу. Також, під час обшуків було вилучено 123,5 тисячі гривень, одержаних у якості ставок.

З метою безперешкодного функціонування мереж гральних закладів на території області, їх організатори використовують методи маскування та конспірації. Так, наприклад, вони періодично змінюють адреси розташування гральних клубів, маскують їх під легальні заклади, Інтернет клуби або вивіски державні лотереї, що в свою чергу ускладнює документування злочинів даної категорії.

Просимо громадськість повідомляти про відомі факти функціонування підпільних клубів до управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ Нацполіції за адресою: м. Ужгород, вул. Можайського, 3.

Лише плідна співпраця та скоординовані дії у даному напрямку, дозволять належно та вчасно кидати виклик такому явищу, як незаконний гральний бізнес, передає УЗЕ в Закарпатській області ДЗЕ НПУ.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: