Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » В ЄС хочуть посилити правила перевезення готівки, банківських карток і прикрас

В ЄС хочуть посилити правила перевезення готівки, банківських карток і прикрас

В ЄС хочуть посилити правила перевезення готівки, банківських карток і прикрас
Комітет постійних представників країн Європейського союзу погодив регламент, що стосується ввезення і вивезення готівкових грошових коштів.Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

Так, нове законодавство зобов'язує будь-якого громадянина, що в'їжджає в ЄС або виїжджає з ЄС і має готівкові кошти на суму €10 тис. або більше, декларувати їх митним органам.

Декларація має бути оформлена незалежно від того, чи мають мандрівники готівкові гроші при собі, у багажі чи транспортних засобах.

Ліміт на готівкові кошти на суму понад €10 тис діє з 2007 року, але тепер до них прирівняні золоті прикраси, вироби та платіжні картки, які не прив'язані до рахунків у європейських банках.

Зазначається, що перш, ніж нові правила набудуть чинності, вони мають бути затверджені Радою ЄС та Європейським парламентом, після чого вони будуть опубліковані в Офіційному журналі ЄС.

Нагадаємо, за в'їзд в Євросоюз українцям потрібно буде заплатити 7 євро.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

хачу такую --- Да, действительно. Я согласен со всем выше сказанным. Давайте обсудим этот вопрос. беременность при, майл беременность или Прививка от клещевого энцефалита пробка беременность
30 червня 2018 21:08
Вас посетила просто великолепная мысль --- Я думаю, что это — заблуждение. Могу доказать. как играть в косынку карты, разложить пасьянс онлайн бесплатно и без регистрации и тройная косынка по три карты играть карты пасьянс
30 червня 2018 21:31
Какой прелестный вопрос --- Ярко!!!!! мебель из поддонов дизайн, мебель из поддонов севастополь и размеры деревянного поддона мебель из поддонов екатеринбург
30 червня 2018 21:56
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: