Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Фахівці дали прогноз щодо курсу гривні до кінця року

Фахівці дали прогноз щодо курсу гривні до кінця року

Думки економістів щодо майбутнього нацвалюти розійшлися.
Після річного зміцнення з початку осені гривня подешевшала з 25,75 грн / $ до до 26,2. Однак однозначної прогнозу щодо майбутнього курсу у економістів немає, повідомляє ЗМІ
У тому, що долар буде дорожчати, впевнені банкір Ігор Львов. Банкір посилається на те, що бюджет на поточний рік закладено курс 27 грн / $. «Виходячи з цього, долар до кінця грудня буде коштувати до 28 грн, інакше бюджет виконати буде важко», - упевнений він.
Економіст вважає, що курс точно перевалить за 27 грн / $, а в гіршому випадку наблизиться 29 грн / $, який є прогнозним для бюжету на 2018 рік.
«Останні роки є традиція: який курс закладений в бюджет, з таким країна і починає відповідний рік», - вважає Нікітченко.
Президент Украналітцентра Олександр Охріменко не згоден з думкою колег. Він упевнений, що Нацбанк утримає в цьому році курс долара не вище 26,5 грн / $. З ним згоден і аналітик Андрій Шевчишин - курс досягне максимум 27 грн / $, вважає він.
14 вересня валютний аукціон на міжбанку почалося з сильного перевищення попиту на валюту над пропозицією. В результаті національна валюта станом на 13:00 за київським часом втратила по відношенню до долара близько 8 копійок. Про це свідчать дані торгів.
Політолог Олег Соскін розповів про те, що становить найбільшу небезпеку для банківської системи України. Експерт зокрема, спрогнозував, як зміниться курс долара після призначення нового глави НБУ.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: