Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Як заробітчанам отримати пенсію

Як заробітчанам отримати пенсію

Як заробітчанам отримати пенсію
На Закарпатті майже кожна людина всежиття їздить на заробітки.Що реформа приготувала українцям, які працюють за кордоном.
Українці, які виїхали на роботу за кордон, зможуть отримувати пенсію на Батьківщині. Щоправда, за декількох умов.
Про це в ефірі одного з українських каналів повідомив голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, пише Politeka.
За його словами, пенсійна реформа передбачає нововведення спеціально для заробітчан. У них з'явиться можливість оплатити стаж за період з 2004 по 2010 роки і відновити право на отримання пенсії.
Платити потрібно не за всі роки, а лише за ті, які людина провела за кордоном. Мінімальний внесок з мінімальної зарплати сьогодні становить 704 гривні на місяць із коефіцієнтом 2, тобто - 1400 гривень.
"Право на пенсію мають з певною наявністю страхового стажу. І якщо у людини немає достатнього страхового стажу з якихось причин, вона може оплатити їх за попередній період для того, щоб придбати право на пенсію. Дізнатися свій страховий стаж можна на сайті Пенсійного фонду (після спеціальної реєстрації) або звернутися безпосередньо до Пенсійного фонду (незалежно від місця реєстрації)", - пояснив Зарудний.
Нагадаємо, з 1 січня 2018 року страховий стаж підвищать до 25 років, а ще через декаду - до 35 років.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: