Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Шокуюча статистика! Скількох українців вбиває алкоголь

Шокуюча статистика! Скількох українців вбиває алкоголь

В Україні дуже гостро стоїть проблема розладів, викликаних надмірним вживанням алкоголю.
В Україні наслідком вживання алкоголю є 40% смертей чоловіків та 22% смертей жінок працездатного віку.
Про це повідомляє Ukr.Media з посиланням на дослідження в галузі психічного здоров'я, проведені експертами Світового банку.
Міжнародні експерти відзначили, що в Україні дуже гостро стоїть проблема розладів, викликаних надмірним вживанням алкоголю.
Найчастіше причиною смерті, пов'язаної з психічними розладами та вживанням алкоголю, є суїцид. Україна сьогодні входить в десятку країн з найвищими показниками суїциду.
Експерти відзначають, що психічні розлади мають великий вплив і на фізичне здоров'я людей. Так, важка депресія викликає ішемічну хворобу серця, посттравматичний стресовий розлад підвищує рівень смертності від ішемічної хвороби, пухлин, умисних і випадкових травм.
У той же час, за оцінками експертів, близько 75% українців зараз не мають доступу до кваліфікованої допомоги в сфері психічного здоров'я.
Також вживання алкоголю часто є причиною туберкульозу, респіраторних інфекцій, множинного раку, серцево-судинних захворювань і хвороб системи кровообігу, цирозу печінки, панкреатиту, епілепсії, цукрового діабету, травм і міжособистісного насильства.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: