Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Кавова машинка та гаряча вода у туалеті: нові вагони нічного експресу Львів-Одеса вразили пасажирів

Кавова машинка та гаряча вода у туалеті: нові вагони нічного експресу Львів-Одеса вразили пасажирів

Новий нічний експрес Львів-Одеса, який Укразалізниця запустила в кінці жовтня, вразив багатьох пасажирів.

Абсолютно нові вагони і туалети працюють весь час, повідомив одесит Ігор Солодов на сторінці у ФБ після своєї поїздки в такому поїзді. У вагоні є кавова машинка, а в туалеті гаряча вода і дозатор мила. Особливо радує приємна тепла ковдра і ціла, не розірвана, постільна білизна. Також немає традиційних килимових доріжок, через що добре чути кроки по коридору.
Зауважимо, що за якість доводиться платити. Вартість проїзду в два рази вища, ніж в звичайному поїзді – 513 гривень в купе, але зате час у дорозі скоротили на дві години.
Повну відстань від Львова до Південної Пальміри нічний експрес №12/11 долає за 10 год. 20 хв. Час подорожі на зворотному шляху становитиме 10 год.
До складу нового нічного експреса №12/11 залізничники включили сім нових пасажирських вагонів виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” та три пасажирські вагони, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Загалом у поїзді передбачено 348 місць, на вибір пасажирів вісім купейних та два вагони СВ.
В Укрзалізниці зазначили, що ціна квитків регулюється коефіцієнтом вартості й змінюється впродовж тижня залежно від обраного дня подорожі. Наприклад, у неділю (у п’ятницю та неділю вартість квитків згідно з коефіцієнтом є найвищою), 29 жовтня, ціна квитка зі Львова до Одеси в купейний вагон становить 513 грн 39 коп., у вагон СВ – 1292 грн 38 коп.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: