Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » "Пересічника" на Mercedes з Ливти оштрафували на 3 мільйони

"Пересічника" на Mercedes з Ливти оштрафували на 3 мільйони

Почалося: "пересічника" на Mercedes з Ливти оштрафували на 3 мільйони
Як розповіли у Державній фіскальній службі, чоловік в'їхав за литовським паспортом, а катався на авто за українським.
За попереданими, власник авто в’їхав до Україну через пункт пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю. Тоді він показав митникам паспорт громадянина Литви, що давало йому право ввезти автомобіль без розмитнення в рамках режиму «тимчасового ввезення» на термін до 1 року.
Однак пізніше митники встановили, що цей же чоловік має громадянство України та постійно у ній мешкає. Це визначає для нього інші умови ввезення авто з іншої держави.
Резидентам України також дозволено ввозити автомобілі у режимі тимчасового ввезення під зобов’язання про їх зворотне вивезення, але основною вимогою при цьому є сплата всіх належних платежів: мита, ПДВ та акцизного податку.
— Отже, маніпуляції зі статусом «резидент» та «нерезидент» дозволили громадянину ввезти автомобіль на територію України з порушенням митного законодавства, але  митні платежі йому все ж таки доведеться сплатити, — заявила ДФС.
Згідно з Постановою Чернігівської митниці ДФС, власник авто притягнутий до адміністративної відповідальності та повинен сплатити штраф в сумі 3 383 516 грн. Позицію митниці також підтримали суди першої та апеляційної інстанції.
А ще трохи раніше в Одесі жінку оштрафували на 3,6 млн грн через нерозмитнений Cadillac.
Нагадаємо, кКабінет міністрів підготував для подання на розгляд Верховної Ради низку законодавчих ініціатив, що мають посилити покарання за порушення правил дорожнього руху.
 
Мukachevo.net, фото — ілюстрація з мережі
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: