Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Україна буде представлена вперше на конкурсі Miss World Plus Size

Україна буде представлена вперше на конкурсі Miss World Plus Size

Лейтенант столичної поліції Вікторія Щелко, поїде на конкурс краси Miss World Plus Size
Від нашої країни поїде лейтенант поліції Вікторія Щелко, передають Ukr.Media з посиланням на ЗМІ в Україні.
Відзначається, що 28-річна красуня і раніше брала участь у конкурсах як модель стандартних розмірів, але після народження дочки сильно набрала вагу.
"Вона - жвава, товариська і харизматична. У неї 5 вищих освіт. Уже в 22 роки була директором школи. А зараз клац - лейтенант столичної поліції: навчає автомобільному водінню", - пише ЗМІ.
Потрапити на конкурс українці вдалося тільки після створення "Міс Україна Plus Size" і отримання української та міжнародної ліцензії.
Як розповіла Вікторія, в Сінгапурі конкурс триватиме 5 днів. "Перший день - це зустріч делегацій і потім у нас ввечері візитівка. Другий день - таланти. Для цього ми обрали майже народну пісню "Материнська любов", але насправді автор її - Мозговий. Після талантів йдуть купальники. У нас буде фотосесія з трансляцією в онлайн-режимі на сайті - і люди з усього світу зможуть проголосувати за дівчину, яка отримає приз глядацьких симпатій. Ще один нюанс конкурсу - національний костюм. У нас чудові дизайнерські вінки, народний костюм зі 100-річною вишивкою, велика плахта, старовинні чоботи. Буде ще "Шайн лук" - проходка в блискучій сукні. А потім - фінальний вихід у чорній або червоній сукні", - поділилася красуня.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: