Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » В Україні 1 жовтня починається осінній призов-2018. Кого будуть закликати, на який термін та хто не підлягає призову?

В Україні 1 жовтня починається осінній призов-2018. Кого будуть закликати, на який термін та хто не підлягає призову?

​Осінній призов-2018.

Призов на строкову службу в Україні триватиме з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року. Президент Петро Порошенко продовжив його на місяць з метою якісного відбору та у зв'язку із збільшенням кількості призовників для комплектування військ Нацгвардії і Держприкордонслужби, інформує Ukr.Media.
Кому прийдуть повістки?
Чоловікам призовного віку (20-27 років), які не мають права на відстрочку, без судимості і проблем зі здоров'ям.
До речі, молоді люди 18-19 років можуть пройти службу в армії на добровільній основі (за контрактом).
Як діяти, коли прийшла повістка?
Згідно з українським законодавством, призовники, які отримали повістку, зобов'язані прибути до призовної дільниці в строк, зазначений у повістці. Неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Тому відразу після початку нового призову військовозобов'язаним громадянам дається 10 днів на явку у військовий комісаріат.
Причинами неявки у військкомат можуть вважатися тільки такі форс-мажорні ситуації, як стихійне лихо, хвороба призовника або смерть близького родича. Будь-які інші причини недостатньо вагомі і можуть бути прирівняні до ухиляння від армії.
Скільки будуть служити призовники?

Термін служби складе 18 місяців. Для українців з вищою освітою магістра (спеціаліста) - до 12 місяців.
Початком військової служби за призовом вважається день направлення військовослужбовців у військову частину з районного (міського) військового комісаріату. Закінченням строку служби є день виключення військовослужбовців зі списків особового складу військовій частині.
Кого покличуть?
Є ряд підстав для відстрочки від призову:
Сімейні обставини - опікунство над непрацездатними родичами; дружина-інвалід; дружина вагітна; дитина-інвалід; двоє і більше дітей; дитина у віці до 3-х років; самостійне виховання дитини; сирітство; брат на строковій службі в цей час.Стан здоров'я - якщо офіцера визнали тимчасово непридатним до військової служби, тривалість відстрочки становить 1 рік.Навчання - інтернатура, аспірантура, докторантура. Також мають право на відстрочку особи, молодше 21 року, які здобувають освіту на денній формі.Професійна діяльність - священнослужителі; кандидати (доктора) наук, які працюють на посадах за спеціальністю; педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів з повною вищою освітою; медичні працівники, за умови повного навантаження на займаній посаді, у сільській місцевості; сільські, селищні, міські голови - на строк виконання ними цих повноважень; поліцейські - на весь період їх служби.Не підлягають призову підозрювани в кримінальних злочинах.Що світить за ухилення від призову?
Якщо призовник не з'явився в зазначений час і місце або не повідомив комісаріату про зміну місця проживання, законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Покарання за ухилення від призову:
  • Неявка у військкомат без поважних причин - штраф 85-119 грн;Повторне порушення протягом року збільшує штраф 170-255 грн;Ухилення від призову карається обмеженням волі на строк до трьох років умовно.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: