Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Справжня героїня! Жінка удочерила 4-х дітей померлої подруги

Справжня героїня! Жінка удочерила 4-х дітей померлої подруги

Елізабет Даймонд виховувала одна чотирьох дітей, але не знала, яка біда її чекає попереду.

Елізабет Даймонд виховувала одна чотирьох дітей, але не знала, яка біда її чекає попереду, передає Ukr.Media. Одного разу жінці поставили страшний діагноз: рак мозку 4 стадії.
Елізабет була у розпачі: що буде з її доньками. Але виявилося, що є людина, на яку вона могла покластися в настільки страшні хвилини.

Зі шкільного віку Елізабет дружила з Лорою Руффіно. Її подруга пообіцяла, що дівчатка не потраплять в притулок, вона їх забере до себе.

На жаль, хвороба перемогла багатодітну матір. Але та йшла в інший світ зі спокійною душею: її діти не пропадуть. Лора стримала обіцянку і удочерила дівчаток.

І тепер у неї вдома шестеро дітей! Адже Лора з чоловіком вже виховували власних двох.

На щастя, їм не доводиться тягнути все поодинці. Дізнавшись про героїчний вчинок жінки, яка удочерила дітей подруги, жителі району в Нью-Йорку, де живе родина, не змогли не підтримати подружжя. Люди зібрали близько 80 тисяч доларів!«Десять років тому я не думала, що так буде виглядати моє життя. Але, якщо з тобою щось трапиться, потрібно прийняти виклик і робити все, що в твоїх силах», — говорить Лора.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: