Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Лікарі відмовилися рятувати пацієнта через його татуювання на грудях

Лікарі відмовилися рятувати пацієнта через його татуювання на грудях

Лікарі в Майамі відмовилися оперувати 70-річного пацієнта з нагрудним татуюванням "Dо not resuscitate" («не реанімувати", прим.ред).


Про це повідомили РИАНовости з посиланням на Gizmodo.
Пацієнт поступив в лікарню Флориди без свідомості з сильним алкогольним отруєнням. У нього також була хронічна обструктивна хвороба легень (тип захворювання легенів), діабет і нерегулярний серцевий ритм.
Медики були приголомшені, знявши з нього сорочку і побачивши татуювання, яке свідчила скоріше про бажання пацієнта відмовитися від допомоги.
Лікарям не вдалося розшукати родичів пацієнта, тому вони зібрали комітет з етики. Татуювання в Майамі вважаються останньою волею людини в письмовому вигляді.
Спочатку лікарі хотіли не звертати увагу на татуювання і реанімувати пацієнта, але тоді він міг подати на них до суду, тому вони вирішили не втручатися.
В результаті пацієнт помер.
Випадок з татуюванням унікальний, але подібні прохання не рідкість. За інформацією видання, 80% опитаних пацієнтів Американської федеральної програми медичного страхування за краще уникнути госпіталізації та інтенсивної терапії під час кінцевої фази хвороби.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: