Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Оскар-2018: повний список претендентів на головну кінопремію

Оскар-2018: повний список претендентів на головну кінопремію

Оскар-2018: повний список претендентів на головну кінопремію
4 березня 2018 року в Лос-Анджелесі відбудеться ювілейна 90-а церемонія вручення нагород в галузі кінематографу "Оскар". Ведучим заходу другий рік поспіль стане комік Джиммі Кіммел. Українські Новини публікують повний список номінантів на "Оскар".

Кращий фільм

Клич мене своїм ім'ям

Темні часи

Дюнкерк

Геть

Леді Берд

Примарна нитка

Cекретне досьє

Форма води

Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі

Найкращий режисер

Крістофер Нолан - Дюнкерк

Джордан Пів - Геть

Грета Гервіг - Леді Берд

Пол Томас Андерсон - Примарна нитка

Гільєрмо Дель Торо - Форма води

Найкраща чоловіча роль

Тімоті Шаламов - Клич мене своїм ім'ям

Деніел Дей Льюіс - Примарна нитка

Деніел Калуя - Геть

Гері Олдман - Темні часи

Дензел Вашингтон - Roman J. Israel, Esq.

Найкраща жіноча роль

Саллі Хокінс - Форма води

Френсіс Макдорманд - Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі

Марго Роббі - Я Тоня

Сірша Ронан - Леді Берд

Меріл Стріп - Секретне досьє

Найкраща чоловіча роль другого плану

Віллем Дефо - Проект "Флорида"

Вуді Харрельсон - Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі

Річард Дженкінс - Форма води

Крістофер Пламмер - Всі гроші світу

Сем Рокуелл - Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі

Найкраща жіноча роль другого плану

Мері Дж. Блайдж - Ферма Мадбаунд

Еллісон Дженні - Я Тоня

Леслі Менвіл - Примарна нитка

Лорі Меткаф - Леді Берд

Октавія Спенсер - Форма води

Найкращий оригінальний сценарій

Кохання - хвороба

Геть

Леді Берд

Форма води

Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі

Найкращий анімаційний повнометражний фільм

Бос-молокосос

Годувальниця

Коко

Фердинанд

Ван Гог. З любов'ю, Вінсент

Найкраща музика до фільму

Дюнкерк

Примарна нитка

Форма води

Зоряні війни: Останні джедаї

Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі

Найкраща операторська робота

Той, що біжить по лезу 2049

Темні часи

Дюнкерк

Ферма Мадбаунд

Форма води

Найкраще зведення звуку

Малюк на драйві

Той, що біжить по лезу 2049

Дюнкерк

Форма води

Зоряні війни: Останні джедаї

Найкращий дизайн костюмів

Красуня і чудовисько

Темні часи

Примарна нитка

Форма води

Вікторія і Абдул

Найкращий звуковий монтаж

Дюнкерк

Той, що біжить по лезу 2049

Малюк на драйві

Форма води

Зоряні війни: Останні джедаї

Найкращий грим і зачіски

Темні часи

Вікторія і Абдул

Диво

Найкраща пісня

Ферма Мадбаунд - Mighty River

Клич мене своїм ім'ям - Mystery of love

Коко - Remember Me

Маршалл - Stand up for something

Найвеличніший шоумен - This Is Me

Найкращий адаптований сценарій

Клич мене своїм ім'ям

Горе-творець

Логан

Велика гра

Ферма Мадбаунд

Найкращий фільм іноземною мовою

Фантастична жінка (Чилі)

Нелюбов (Росія)

Про тіло і душу (Угорщина)

Квадрат (Швеція)

Найкращі візуальні ефекти

Той, що біжить по лезу 2049

Вартові Галактики 2

Конг Острів черепа

Зоряні війни: Останні джедаї

Війна планети мавп

Найкращий документальний повнометражний фільм

Abacus: Small Enough to Jail

Обличчя, села

Ікар

Останні люди Алеппо

Стронг-Айленд

Найкраща робота художника-постановника

Красуня і чудовисько

Той, що біжить по лезу 2049

Темні часи

Дюнкерк

Форма води

Найкращий монтаж

Малюк на драйві

Дюнкерк

Я Тоня

Форма води

Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі

Почесна нагорода Академії

Чарльз Бернетт

Аньєс Варда

Оуен Ройзман

Дональд Сазерленд

Кращий короткометражний документальний фільм

Героїн (я)

Мистецтво ножа

Зупинка

Рай - це пробка на 405-му шосе

Едіт + Едді

Кращий короткометражний ігровий фільм

11 годин

Watu Wote: Всі ми

Мій племінник Еммет

Початкова школа Де-Калб

Німе дитя

Кращий короткометражний анімаційний фільм

Вечірка в саду

Дорогий баскетбол

Лу

Порожнє місце

Хуліганські казки

Українські новини




?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: