Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » На Закарпатті відбудуться екстремальні змагання з маунтинбайку

На Закарпатті відбудуться екстремальні змагання з маунтинбайку

На Закарпатті відбудуться екстремальні змагання з маунтинбайкуЦе вже втретє. Здається, що кручені дороги Боржави неприступні для ровера, але саме на них і лежать велотраси марафону. Всього складено три маршрути із різними рівнями складності й дистанцією та один короткий маршрут для змагань. Учасники можуть бути як професіоналами, так і любителями. Найсміливіші та затяті отримають щедрі подарунки, повідомляє Кarpaty.ua.
Що то таке МТБ? Так називають mountain bicycle або гірський велосипед, який призначений для позашляхової їзди крутими схилами. Крос-кантрі, ендуро, фрірайд, даунхіл, і це ще не весь перелік призначення такого велосипеда. Безперечно, їзда на ньому — один із захоплюючих та видовищних видів спорту (про ймовірність травм промовчимо — а в якому екстрім-спорті їх немає?).
Організатори просять пам’ятати: спуски небезпечні, каміння тверде, вода холодна, сонце палюче, …а гори вічні. Беріть свого залізного коня з собою і гайда змагатись в їзді карпатськими дорогами та полонинами!
Програма
11 вересня
18:00-21:00 — реєстрація учасників і видача стартових номерів, пробні заїзди
12 вересня
07:00-10:00 — реєстрація учасників і видача стартових номерів
10:00 — старт дистанції GIGA
10:30 — старт дистанції HOBBY
11:00 — старт дистанції MEGA
16:00 — нагородження призерів дистанції HOBBY
17:00 — нагородження призерів дистанції MEGA
18:00 — нагородження призерів дистанції GIGA
13 вересня
08:00 — реєстрація учасників
09:00 — старт змагання із найшвидшого підкорення гори Гемба "Містер Гемба”
15:00 — нагородження призерів змагання "Містер Гемба”
Марафон складається з трьох дистанцій:
Дистанція GIGA — найскладніший маршрут, який вимагає професійних навичок та витривалості. Довжина дистанції — 69 км, загальний набір висоти — 2500 м, асфальт — 3500 м.
Дистанція MEGA — середня за складністю, підходить і спортсменам, і любителям гірського велоспорту. Довжина — 48 км, загальний набір висоти — 1800 м, асфальт — 3500 м.
Дистанція HOBBY — найлайтовіший відрізок марафону, проте такий ж насичений гірськими краєвидами. Довжина дистанції — 15 км, загальний набір висоти — 500 м, асфальт — 1700 м.
В останній день також проводитимуть змагання Містер Гемба — uphill-cross. Виграє той, хто найшвидше приїде складним підйомом, який супроводжуватиметься камінням по всій дорозі. Це 7,5 км і майже 800 м загального набору висоти.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: