Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Закарпатцям не поспішають оформляти субсидії

Закарпатцям не поспішають оформляти субсидії

Закарпатцям не поспішають оформляти субсидії
У п'яти регіонах України лише 30-40% від запланованої кількості домогосподарств охоплені системою субсидій. Про це під час брифінгу сказав керівник Департаменту державної допомоги населенню Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передає кореспондент УНН.
 
"Деякі регіони вже майже виконали цю ціль (щодо охоплення населення програмою субсидій - Ред.) чи наближаються до неї. Зокрема, ми можемо сказати, що це Сумська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька і, що особливо приємно, Донецька область",- зазначив В.Музиченко.
 
В той же час він відзначив, що існують регіони, які мають дуже низькі показники.
 
"Зокрема, невтішна ситуація, в Чернівецькій, Закарпатській, Луганській, Запорізькій та Одеській областях. В цих регіонах в середньому 30-40% від наміченої цілі охоплено житловими субсидіями",- сказав він.
 
Водночас в В.Музиченко додав, що при початку опалювального сезону ситуація може різко змінитись і управління соцзахисту громадян отримають дуже велику кількість звернень громадян щодо оформлення субсидій.
 
Він також відзначив, що в останній тиждень спостерігається збільшення кількості звернень громадян за призначенням субсидій, яка вже досягає майже 100 тис. 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: