Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » На службу до Національної гвардії призовуть всього 16 закарпатців

На службу до Національної гвардії призовуть всього 16 закарпатців

Нацгвардія проведе річний призов в серпні 2017 року. Повістки найближчим часом отримають 1000 чоловіків по всій Україні.
Уряд визначив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу до Національної гвардії України. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну "Про затвердження чисельності громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу до Національної гвардії, та обсягу видатків для проведення призову в серпні 2017 року" від 9 серпня 2017 р. № 511-р.

Так, згідно документу, найбільше людей призовуть в Дніпропетровській області - 95, а найменше - в Луганській та Закарпатській областях - по 15 і 16 осіб відповідно. В середньому, кількість призовників по областям України коливається від 25 (Донецька область) до 65 (Харківська область) осіб. Жителів Криму призивати не будуть.

Повістки варто очікувати громадянам України чоловічої статі від 20 до 27 років, придатним за станом здоров'я і, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: