Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » Футбол. Середнє та Севлюш здобули перші перемоги у Кубку Вищої ліги Закарпаття. ФК "Минай" програв в Ужгороді у рамках 2-го туру Аматорського чемпіонату

image
У суботу та неділю відбулися перші матчі Кубка вищої ліги.
1-й тур. 12-13 серпня: «Середнє» – «Ужгород» – 5:2, «Севлюш» (Виноградів) – «Вільхівці» - 2:0.
2-й тур. 19 серпня: «Поляна» – «Середнє», «Ужгород» – «Севлюш».
Турнір триватиме до 3 вересня. У змаганнях беруть участь 5 команд: «Середнє», «Ужгород», «Севлюш», «Вільхівці», «Поляна»

image
.
Відбулися матчі 2-го туру Аматорського ЧУ, в якому приймає участь бронзовий призер Чемпіонату Закарпаття.
2-й тур. 13 серпня, неділя: «Минай» — «Рочин» — 0:1, ОДЕК — «Калуш» — 2:1, «Кристал» — «Нива» — 1:4, «Малинськ» — «Хмельницький» — 1:1.
3-й тур. 19 серпня, субота: "Калуш" – "Кристал". 20 серпня, неділя: "Нива" – "Малинськ", "Рочин" – ОДЕК, "Покуття" – "Минай". скачать dle 11.3