Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Іван Палінкаш пропонує зробити пам'ятник заробітчанам!

Іван Палінкаш пропонує зробити пам'ятник заробітчанам!


Якщо доля визначила вам або вашим рідним поїхати на заробітки, то ви не з чуток знаєте, що золоті гори там не ростуть і грошей задарма ніхто не роздає. Ніхто навіть не задумовується скільки людей працюють круглий рік на заробітках, щоб прожити в теперішній час. Всі кошти доводиться заробляти важкою працею, а за зароблені матеріальні блага платити розлукою з найближчими людьми та неймовірним відчуттям втоми. 
Заробітчани є найбільшими інвесторами нашого району, і не тільки району, а й всієї області. Це ті люди, які не бачать свої сім'ї довгими місяцями, а деякі тільки 2-3 рази на рік. Це ті люди, які потім тут, у нас, купують одяг, продукти, будують домівки. Гроші, які вони заробляють десятки років не виводять в офшори.
Одними із невтомних працівників є жителі Тячівщини. Чоловіки і жінки їдуть за кордон, щоб жити краще і почуватися повноцінно в сьогоднішньому світі. 
Тому Іван Палінкаш пропонує зробити постамент закарпатського зоробітчанина, який буде вставновлено в м.Тячів. Хто має змогу і бажання долучитися до даної ідеї, просимо звертатися за телефоном: 098 607 99 77, або надсилайте свої пропозиції на електоронну адресу tyachivnews@gmail.com 

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: