Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Закарпаття готується до проведення Міжнародної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2015»

Закарпаття готується до проведення Міжнародної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2015»

Закарпаття готується до проведення Міжнародної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2015»Про підготовку до Міжнародної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2015», відкриття якої відбудеться 26 вересня (об 11.00), а закриття 27 вересня на території обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, розповів на сьогоднішньому брифінгу начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Денис Ман.
Він зазначив, що «Тур’євроцентр – Закарпаття 2015» є іміджевим майданчиком, платформою для спілкування всіх учасників туристичного ринку, зокрема, це і власники туристичних організацій і підприємств, гіди-екскурсоводи, представники органів місцевого самоврядування.
В рамках цього фестивалю вже залучено 61 суб’єкт, серед яких є: 7 обласних державних адміністрацій (Сумська, Волинська, Херсонська, Тернопільська, Львівська, Київська, Рівненська); 3 вищі навчальні заклади; 13 райдержадміністрацій, місто Мукачево та інші.
Денис Ман також наголосив на тому, що згідно прийнятого рішення, виставкову площу для учасників виставки надано на безоплатній основі.
Крім того, під час вищезазначеного заходу відбудеться науково-практичний семінар та тренінг за участі експертів, в тому числі і з-за кордону (Словаччини, Чехії, Хорватії), міжнародні контактні дні під час яких буде обговорюватись питання розвитку туристичної інфраструктури Закарпатської області.

Прес-служба Закарпатської ОДА
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: