Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » На Закарпатській митниці вилучили викрадену "AUDI A6", вартістю майже 50 тис Євро (ФОТО)

На Закарпатській митниці вилучили викрадену "AUDI A6", вартістю майже 50 тис Євро (ФОТО)

На Закарпатській митниці вилучили викрадену "AUDI A6", вартістю майже 50 тис Євро (ФОТО)Напередодні, 23 вересня, на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС митники вилучили в іноземця автомобіль «AUDI A6».

Керував транспортним засобом громадянин Словаччини. Для проходження митного контролю та оформлення він заїхав на «зелений коридор». Працівниками митниці було прийнято рішення вивести авто на смугу руху «червоний коридор».

До митного контролю та митного оформлення словак, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надав свідоцтво про реєстрацію та доручення на право керування автомобілем, засвідчене печаткою іноземної установи.

В ході здійснення митного контролю виникли підозри щодо внесення змін в номерне позначення кузова транспортного засобу, оскільки бортовий комп’ютер автомобіля видав інший VIN-код. Таким чином, на підставі ст. 327 Митного кодексу України, до митного огляду транспортного засобу був залучений експерт. Під час проведення митного огляду транспортного засобу за його участі встановлено, що першопочаткове номерне позначення кузова на автомобілі було спиляно, а на його місце нанесено інше.

В ході проведення перевірки митниця отримала лист від сектору Укрбюро Інтерполу МВС України в Закарпатській області, відповідно до якого встановлено, що цей транспортний засіб викрадений.

Таким чином громадянин Словаччини перемістив через митний кордон України легковий автомобіль марки «AUDI A6 ALLROAD» з приховуванням від митного контролю, шляхом наданням митному органу, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві дані щодо номерного позначення кузова транспортного засобу.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статтею 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил вилучено автомобіль, вартістю майже 1 млн 186 тис, повідомили Закарпаття онлайн у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Sobald Sie es haben, tun Sie nichts. Beruhige die Welt, um die Zeit zu verschieben und voranzukommen. Sch?n und langlebig, auf replica uhren glashuette der ganzen Welt respektiert. Advanced Quarz-Technologie, genaue Minute oder Sekunde ist nicht schlecht. Du hast es verdient. Warte auf diesen replica uhren zweiten Weltwechsel, oder ergreife diese Sekunde, um die Welt zu ver?ndern.
23 червня 2018 12:27
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: