Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Тячівець здобув спеціальну відзнаку кінофестивалю короткого метру «Громадський проектор»

Тячівець здобув спеціальну відзнаку кінофестивалю короткого метру «Громадський проектор»

Закарпатець здобув спеціальну відзнаку кінофестивалю короткого метру «Громадський проектор»
У номінації «Регіональне кіно» — за стрічку «Серце мами Гонгадзе. Дума про сина». 
Нагорода стала 30-тою в кар’єрі закарпатського режисера В’ячеслава Бігуна за останні три роки.
Фільм «Дума про сина» — самодостатня стрічка, витяг із другої частини повнометражної стрічки В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе», з відмінним завершенням.  Нагадаємо, що 14 вересня в Києві відбулася довгоочікувана прем’єра фільму «Серце мами Гонгадзе», яку схвально прийняли глядачі та критики.
Нагорода стала третьою для фільму про Лесю Гонгадзе, яка підкорила серця глядачів та журі на Міжнародному фестивалі історичного кіно («Кращий образ у кадрі» та «Кращий звук»).
Кінофестиваль «Громадський проектор» відбувається з 2014 року з ініціативи Андрія Лохматова за підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».  Номінація «Регіональне кіно» — «родзинка» фестивалю, яка започаткована в 2016 році, щоби підтримати нестоличних кінорежисерів.
[video=]
В’ячеслав Бігун — кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і наукових установах світу (Львівський ун-т, Інститут держави і права НАНУ, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом — в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтв. Автор більше 500 публікацій, а також близько 20 фільмів (частина — у вільному доступі), які за останні роки мали більше 100 показів у 29 країнах і удостоєні близько 30 нагород. Найбільш продуктивний український кінорежисер за даними каталогів «Українські фільми», виданих Держкіно у 2016 та 2015 роках, та Міжнародної кінобази (IMDb). Чи не перший український кінорежисер – мільйонер за кількістю онлайн-переглядів у світі (станом на вересень бл. 3,5 млнпереглядів). Бігун неодноразово відзначався і за активну популяризацію українського кіно.
 ?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: