Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Автомобільний курйоз: закарпатець стареньку «Газель» перетворив на Meрседес 124

Автомобільний курйоз: закарпатець стареньку «Газель» перетворив на Meрседес 124

Якщо немає можливості придбати автомобіль мрії, можна спробувати зробити його своїми руками. Саме так і вчинив житель одного із сіл Закарпаття. Свою стареньку «Газель» він перетворив на Meрседес 124.
Авто для святкування Хеллоуїна: на Закарпатті зробили незвичайний Мерседес (ФОТО)

Причому зробив це закарпатець досить оригінальним способом. До носової частини робочої конячки приварив передок від популярного в народі німецького седана.
Авто для святкування Хеллоуїна: на Закарпатті зробили незвичайний Мерседес (ФОТО)

В результаті вийшов автомобільний курйоз, яким можна лякати дітей. Є ще варіант - використовувати транспортний засіб для святкування Хеллоуїна. Проте, новоявлена вантажівка сьогодні відмінно виконує свою задачу по доставці сільгосппродукції, використовуючи самоскидний кузов. Причому робить це він не тільки по хороших дорогах, а й по бездоріжжю.
Авто для святкування Хеллоуїна: на Закарпатті зробили незвичайний Мерседес (ФОТО)

Для підвищення прохідності незвичайний Мерседес 124 поставили на позашляхові шини більшого розміру. Крім збільшення кліренсу таке рішення дало можливо зберегти прийнятним кут в'їзду, який помітно скоротився після подовження носа.
Як би там не було, а новоявлений Мерседес претендує на роль самого незвичайного комерційного автомобіля з трипроменевою зіркою, так само як і самої незвичайної «Газелі», яку зробили своїми руками.

http://zak-kor.net/
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: