Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Сесії міськради: затвердили кілька важливих медичних програм та Програму розвитку туризму на 2018-2022 роки

Сесії міськради: затвердили кілька важливих медичних програм та Програму розвитку туризму на 2018-2022 роки

На сесії міськради затвердили Програму розвитку туризму на 2018-2022 роки
Затвердили сьогодні на сесії Ужгородської міськради і Програму розвитку туризму та формування позитивного інвестиційного іміджу Ужгорода на 2018-2022 роки. 

Відповідно, рішення Х сесії міської ради VII скликання від 26.01.17р. №551 «Про Програму розвитку транскордонного співробітництва, туризму та формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу м. Ужгород на 2017-2022 роки» втрачає чинність. Головним розпорядником коштів Програми визначено управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради. Інформація про хід виконання Програми має оприлюднюється двічі на рік на офіційному сайті Ужгородської міської ради.

Загалом на програму передбачено майже 5,5 млн. грн., в наступному, 2018 році – більше 1,2 мільйони.

У документі зазначено, що в Ужгороді розвинена мережа туристично-рекреаційних та готельних закладів – три десятки готелів, мотелів, хостелів та готельно-туристичних комплексів. Загальний номерний фонд відповідних закладів розміщення міста дає можливість одночасно поселити близько 1,7 тис. осіб. 

У місті здійснюють діяльність 12 туристичних операторів та близько 40 туристичних агенцій. Вже стала традиційною Міжнародна виставка-ярмарок "Тур’євроцентр Закарпаття", яка щорічно, у вересні проводиться в Ужгороді, фестивалі "Сакура-Фест", "Сонячний напій" та багато інших. Серед проблем туристичної галузі – недостатній обсягом інвестування у розвиток галузі; відсутність комплексного підходу до реклами туристичного потенціалу міста; відсутність єдиної цілісної системи координації розвитку сфери туризму в місті; недостатня робота при формуванні брендінгу та просуванню туристичного іміджу міста. Для вирішення проблем розвитку туризму міста чи території пропонується реалізація програм та ініціатив за участі туроператорів, турагенств, представників освітніх закладів, органів влади, бізнесу, громадських організацій та медіа

Програма передбачає участь у семінарах, презентаціях, конференціях, тренінгах, форумах представників від міської ради, депутатського корпусу для вивчення світового досвіду роботи з іноземними інвесторами та фондами в туристичній та інвестиційній сфері; скерування на стажування; інформаційний обмін із провідними зарубіжними та вітчизняними засобами масової інформації, туроператорами та тур агентствами, проведення ознайомчих турів про місто для представників засобів масової інформації, дипломатичних представництв, інвестиційних компаній, фондів та інших структур з метою популяризації міста на міжнародній арені.

Рішенням, прийнятим на сесії затверджено також кошторис виконання програми, повідомляє прес-служба міської ради. 

Ще одна медична програма, за яку проголосували на сьогоднішньому засіданні сесії Ужгородської міської ради – Програма «Цукровий та нецукровий діабет на 2018-2022 роки».

На початок 2017 року в Ужгороді зареєстровано 4051 хворих на цукровий діабет серед дорослого населення та 39 дітей. Щорічно у місті виявляється 80-100 нових хворих на цукровий діабет. Усі внесені в єдиний реєстр «СИНАДІАБ», який ведеться згідно форми і щоквартально оновлюється. 

Протягом 2014 – 2017 років в Ужгороді діяла міська програма «Цукровий діабет», спрямована на забезпечення життєво необхідними препаратами хворих на цукровий діабет, організацію своєчасного виявлення цукрового діабету серед населення міста, забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет, голками до шприц-ручок, тест-картриджами для визначення глікозильованого гемоглобіну, витратними матеріалами до глюкометрів та інсулінових помп.
Нова програма, яку прийняли, теж спрямована на раннє виявлення хворих на цукровий діабет; надання кваліфікованої медичної допомоги хворим на первинному, вторинному рівнях; профілактика та своєчасне виявлення ускладнень цукрового діабету; збереження працездатності і збільшення тривалості та якості життя; забезпечення хворих високоефективними пероральними цукрознижуючими препаратами; забезпечення діагностичними засобами та засобами самоконтролю (витратними матеріалами) для діагностики та лікування хворих. На Програму передбачено у 2018 році – понад 4,9 млн. грн., загалом же на 5 років – більше 33,2 млн. грн.

Міську цільову соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2018-2022 роки теж затвердили сьогодні на сесійному засіданні депутати міської ради.

Проблема туберкульозу вийшла за рамки суто медичної галузі та набула статусу проблеми загальнодержавного масштабу враховуючи, що недуга є соціально небезпечною інфекційною хворобою, основними чинниками якого є політичні, соціальні, економічні аспекти, а наслідки несуть загрозу економіці і національній безпеці нашої держави. Необхідно забезпечити реалізацію таких завдань: систематичний скринінґ груп підвищеного ризику щодо захворювання на туберкульоз; рання діагностика усіх форм ТБ та всеохоплюючий доступ до тестування на чутливість до ліків, у тому числі шляхом використання швидких тестів, збереження доступної безкоштовної протитуберкульозної допомоги населенню міста; всеохоплюючий доступ до якісного лікування та надання підтримки пацієнтам для формування прихильності до лікування; спільні заходи боротьби з ко-інфекцією туберкульоз та ВІЛ- інфекцію/СНІД та ведення поєднаних патологій; профілактичне лікування осіб із груп підвищеного ризику на туберкульоз, а також проведення вакцинації проти ТБ; удосконалення системи охорони здоров’я у галузі протидії захворюванню на туберкульоз; епіднагляд та управління даними; інфекційний контроль за туберкульозом; залучення громадянського суспільства у сфері протидії туберкульозу.

Загалом на реалізацію програми заплановано понад 5 мільйонів гривень, у 2018-у році – 711 тис. грн, інформує прес-служба міської ради. 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: