Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » В Україні змінено терміни осіннього призову

В Україні змінено терміни осіннього призову

Президент Петро Порошенко своїм указом переніс початок осіннього призову на 1 листопада у зв'язку з проведенням в Україні місцевих виборів 25 жовтня. 


Про це заявив керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України полковник Олександр Поронюк в інтерв'ю газеті "Експрес".

Як наголошується, рішення перенести осінній призов на місяць було прийнято для того, щоб до місцевих виборів 25 жовтня залучити більшу частину електорату.

За словами Поронюка, 1 жовтня в Україні стартував набір військовослужбовців на строкову службу, і повістки у військкомат отримали кілька сотень призовників. "І раптом президент Петро Порошенко своїм указом переніс початок призову на 1 листопада. У відповідності зі ст.3 п.7 закону України" Про місцеві вибори ", військовослужбовці строкової служби не мають права голосу на місцевих виборах", - зазначив він.

Таким чином, ті, хто вже незабаром буде проходити військову службу, зможуть проголосувати.Тепер в ремінні рамки осіннього призову такі - з 1 по 30 листопада.

При цьому кількість призовників не зменшиться. "Як і було заплановано, на військову службу призвуть близько 11 тис. Строковиків: 6 тис. Служитимуть у Збройних силах України, ще 5 тис. - В Національній гвардії. Ажіотажу у військкоматах не буде. Кожна область має чітко прописаний план, згідно з яким проходить заклик. І 11 тис. строковиків для всієї України - не така велика цифра ", - додав глава западногомедіацентра Міноборони.

На питання, що робити тим чоловікам, які вже отримали повістки і пройшли медичну комісію, Поронюк відповів: "Якщо вони придатні до військової служби, слід очікувати відправки у військові частини, яке почнеться в листопаді. Ті ж, хто отримав повістку, але не встиг прийти у військкомат, зможуть зробити це також з 1 листопада. Заклику підлягають чоловіки у віці від 20 до 27 років. Термін проходження строкової служби для чоловіків, що мають вищу освіту, - 12 місяців, без вищої освіти - півтора року ".
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: