Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Лісівники облаштовують новий туристичний маршрут від Ужгорода до перечинських Дубриничів

Лісівники облаштовують новий туристичний маршрут від Ужгорода до перечинських Дубриничів


Працівники Перечинського лісгоспу облагороджують маршрут, який починається майже з-під Ужгорода і веде до села Дубриничі Перечинського району.

Цей  маршрут було вирішено облаштувати в середині серпня. 
Ще тоді лісівники разом із представниками громадських організацій «Туристичне товариство «Карпатські стежки» та «Закарпатська регіональна організація розвитку туризму» проклали одноденний туристичний маршрут протяжністю 20 кілометрів. Пролягає цей маршрут від Кам’яницького лісництва ДП «Ужгородське ЛГ» через гору Плішка до геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Скалка» і доходить до села Дубриничі Перечинського району.
І ось зараз працівники Перечинського лісгоспу провели розчищення даної туристичної стежки від повалених дерев та гілок, які заважали вільному проходженню по цьому маршруту. Спорудили два місця відпочинку для туристів, облагородили криницю для пиття чистої джерельної води. В подальшому громадськими організаціями «Туристичне товариство «Карпатські стежки» та «Закарпатська регіональна організація розвитку туризму» буде проведено маркування даного маршруту, повідомила прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: