Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » На Закарпатті присудили театральну премію імені братів Шерегіїв

На Закарпатті присудили театральну премію імені братів Шерегіїв

На Закарпатті присудили театральну премію імені братів Шерегіїв
Відбулося підсумкове засідання комісії з присудження обласних театральних премій імені братів Шерегіїв.

Отож цьогорічними лауреатами стали:

у номінації «краща режисерсько-постановочна група» перемогу здобула трагікомедія «Круті віражі» Закарпатського муздрамтеатру, над якою працювали режисер, заслужений артист України Михайло Фіщенко, художник-постановник Віра Степчук, балетмейстер-постановник Дмитро Сньозик.

У номінації «краща чоловіча роль» – актор Закарпатського муздрамтеатру Любомир Геляс за головну роль Доні у виставі «Вільні метелики» за п’єсою Леонарда Герша та за роль Царя у виставі «Дивовижна пташечка» за творами І. та Я. Златопольських.

У номінації «краща жіноча роль» – акторка Закарпатського муздрамтеатру Вікторія Варга за роль Дихи у виставі «Задуши мене в обіймах» за п’єсою Азіза Несина та за роль Мами у виставі «Вільні метелики» за п’єсою Леонарда Герша.

У номінаці «краща акторська робота у виставах для дітей» – актор Андрій Опіок за роль Лиса Микити в однойменній виставі Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка».

У номінації «театрознавство» лауреатами стали Олег Зайцев та Людмила Попова за книжку про головного художника Закарпатського муздрамтеатру «Художник театру Емма Зайцева».

До речі, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв уже втретє поспіль отримує премію імені братів Шерегіїв за найкращу виставу року. У 2015 році лауреатом стала вистава «Про що плачуть верби» (режисер – Василь Шершун, у 2016 році – «В Парижі гарне літо» (режисер – Анатолій Філіппов).

Uzhgorod.net.ua 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Вы не правы. Я уверен. Пишите мне в PM. --- В этом что-то есть. Я согласен с Вами, спасибо за помощь в этом вопросе. Как всегда все гениальное просто. песни года новинки слушать и скачать бесплатно, скачать песню время а также скачать песню пистолеты не стреляют север 17 скачать песню сергей
20 грудня 2017 21:27
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: