Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Ваша дитина 10 днів не була у школі? Поліція йде до вас!

Ваша дитина 10 днів не була у школі? Поліція йде до вас!

"Ваша дитина 10 днів не була у школі? Поліція йде до вас!" - правоохоронці Берегівщини (ФОТО)
Працівники Берегівського відділу поліції закликали батьків слідкувати за тим, аби їхні діти відвідували школу та не пропускали занять без поважних причин 


23 листопада, працівники сектору ювенальної превенції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, спільно з представниками Управлінням освіти Берегівського району та директорами місцевих шкіл, провели заходи зі залучення дітей до навчання. Йдеться про учнів, які свідомо пропускають навчальний процес.

Законодавство наголошує, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом десяти днів підряд без поважних причин, навчальний заклад невідкладно має повідомити про це місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей.

Пояснити відсутність дитини у школі можна за допомогою медичної довідки, письмового пояснення батьків (опікунів) або самого учня, якщо він повнолітній. Крім цього капітан поліції Олександр Михайлов наголосив, якщо дитина не залучена до навчання, батьків притягають до відповідальності аж до позбавлення батьківських прав. Щоправда, на Берегівщині через невідвідування школи до такого ще не доходило. 

«Практика звернення навчального закладу до поліції, якщо дитина не відвідує уроки, була і раніше, – пояснив старший інспектор ювенальної превенції Берегівського ВП капітан поліції Михайлов О.В. – Щоправда відтепер її перевели у юридичну площину і з’явилася можливість активно відстоювати права дітей на здобуття загальної середньої освіти».

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

"Ваша дитина 10 днів не була у школі? Поліція йде до вас!" - правоохоронці Берегівщини (ФОТО)

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: