Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » 13-річна хустянка відкрила першу персональну виставку

13-річна хустянка відкрила першу персональну виставку


Цими днями юна художниця з Хуста презентувала широкому загалу перший творчий доробок із 16 робіт.
Усе в житті починається з маленької дитячої мрії і в кожного з нас вони свої. Даніелла Вакару ще задовго до того, як навчилася писати, взяла до рук пензля і намалювала своє перше несміливе бажання. Спочатку то були фантастичні квіти, тваринки, кумедні герої мультфільмів, улюблені мама з татом, а згодом її роботи ставали все більш довершеними і кращими. Тому батьки вирішили віддати дочку до спеціалізованої школи №6 на відділення образотворчого мистецтва.
Зараз Данілка навчається вже у сьомому класі, експериментує з техніками і кольором, створює і пейзажі, і натюрморти, і філософські роботи.
«Влітку ми поїхали на море. Там донечка пірнала з аквалангом і побачила цікавий підводний світ. Побачене її так надихнуло, що невдовзі вона намалювала одну з побачених рибок», – розповідає газеті «Наш Хуст» мама маленької художниці Тетяна.
«Нещодавно ми на вихідних побували у Чинадіївському замку, хотіли показати дитині красу і велич минулих часів, адже вона повинна знати історію рідного краю. Даніелка фотографувала палац на телефон, милувалася просторими кімнатами, роздивлялася роботи митців, якими оздоблено зали, – каже батько дівчинки Михайло. – А вдома вона взяла до рук полотно, фарби і почала відтворювати замок. Невдовзі вийшла досить велика за розміром гарна картина».
Що надихає найбільше Даніеллу Вакару? Кому вона завдячує першою виставкою? Ким мріє стати в майбутньому?
Про це та інше читайте у газеті «Наш Хуст»  від 22 грудня.
mediakhust.net

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: