Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » В Ужгороді відбулося останнє цього року засідання виконкому міськради

В Ужгороді відбулося останнє цього року засідання виконкому міськради

В Ужгороді відбулося останнє цього року засідання виконкому міськради (ВІДЕО)
Засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради його члени розпочали із внесення у порядок денний питання, пов’язаного із нічною роботою одного із розважальних закладів міста. Це питання вирішували на прохання міського депутата, котрий звернувся, аби навели лад. Не маючи відповідного дозволу працювати після десятої години вечора, розважальний заклад порушує громадський порядок, на що неодноразово скаржаться мешканці, які проживають неподалік.
В Ужгороді відбулося останнє цього року засідання виконкому міськради (ВІДЕО)
У підсумку міський голова дав протокольне доручення перевірити наявність дозвільної документації на роботу розважального закладу та усунути всі порушення. Після чого присутні розглянули програму відшкодування відсотків за так званими теплими кредитами. У 2017 році, ужгородці скористались державною програмою на суму більше 15 млн грн, з яких десять відсотків, згідно з договором, сплатив міський бюджет.

Затвердили під час засідання й зміну грошової норми харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних групах навчально-виховних комплексів міста. В продовж двох останніх років ціна харчування сягала близько 22 грн. Наразі ж зі значним підняттям цін на продукти харчування її збільшили майже у два рази. Аби фінансово не обтяжувати батьків, виконком вирішив ввести формулу 50 на 50. Тобто половину харчування сплачують батьки, іншу половину міський бюджет. До цього часу 60% харчування фінансувалося батьками, а 40 міською радою.

Закінчили засідання присутні слуханням звіту від керуючої справами виконкому щодо виконання плану роботи виконавчого комітету за II квартал 2017 року.

[video=]
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Пиши в ЛС, все обсудим ------- активатор вместо ключа
1 квітня 2018 10:48
Пока не грянул гром! ---- бизнес центр садовая плаза ---- Мне студно за вас и себя друзья ---- Ленинский 119 бизнес-центр ---- Чем тут пахнет... аааа снова споры ---- бизнес центр новоспасский ---- Ахахаха не ждали?) ---- 1-я ул Тверская-Ямская д 23 стр 1 ---- Ваше описание не подошло ---- савеловский сити продажа офиса ---- Вот ссылки на недвижимость для вас в москве ---- центр международной торговли официальный сайт ---- Конкуренты не дремлют ---- бизнес центр большевик ---- Предлагаю сотрудниество ---- активатор windows 7 скачать
12 квітня 2018 08:08
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: