Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Гордість та ганьба Ужгорода: що саме інспектували журналісти 1+1

Гордість та ганьба Ужгорода: що саме інспектували журналісти 1+1

Що саме інспектували в Ужгороді журналісти 1+1?Сьогодні о 22.00 на «1+1» відбудеться прем’єра другого сезону одного з найочікуваніших проектів нового телесезону «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком.
Що саме інспектували в Ужгороді журналісти 1+1?
Першим містом у черзі інспекцій нового телеведучого стане Ужгород. Володимир Остапчук дізнається, чи дотримуються у прикордонному місті європейських стандартів якості, та що заважає Ужгороду стати «туристичною Меккою».

Володимир Остапчук разом з командою таємних агентів перевірить відому західноукраїнську мережу супермаркетів, пологовий будинок та інтернат для дітей з вадами слуху. Ведучий не тільки проінспектує місто за шістьма критеріями – медицина, освіта, безпека, еліта, харчування та сфера послуг, - але і розповість вражаючі історії жителів, які звернулись до команди проекту з проблемою, що потребує нагального вирішення.

Однією з них стала трагедія, що сталася у пологовому будинку. Молода мати загинула, так і не народивши двійню, а її родина звинувачувала в цьому головного лікаря. Володимир Остапчук та команда проекту проведуть справжнє розслідування, щоб дізнатись, хто справді винен у трагедії.

Одним з найбільш емоційних моментів для Володимира Остапчука під час зйомок в Ужгороді стала інспекція інтернату для дітей з вадами слуху, під час якої ведучий ледь стримав сльози.

Крім того, у новому випуску телеведучий перевтілиться в імпозантного сліпого іноземця та влаштує перевірку жителів на чесність, знання англійської мови, а місто – на комфортність для людей з обмеженими можливостями.

Цікаво, що під час інспекції Ужгорода виявилось, що місцевий аеропорт здатен обслуговувати рейси з усієї України та інших держав, проте через брак уваги влади, українці до Ужгорода можуть дістатись лише наземним транспортом.

За умовами проекту, заклади, що надають послуги високої якості, будуть нагороджені табличкою «Гордість міста», а ті, робота яких потребує покращення, будуть відзначені «Ганьбою міста». У новому сезоні останні отримають другий шанс. На них чекатиме повторна перевірка інспектора, яка може змінити рішення команди проекту.

Що саме розчулило Володимира Остапчука в Ужгороді, та хто винен у страшній трагедії в пологовому будинку, глядачі дізнаються вже сьогодні о 22.00 на «1+1» в прем’єрному випуску проекту «Інспектор. Міста».
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Не знаешь где скачать софт? Вот тут! ------- активатор архив
31 березня 2018 05:38
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: