Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Закарпатський велогонщик виборов срібло на змаганнях в Словаччині

Закарпатський велогонщик виборов срібло на змаганнях в Словаччині

Ужгородець Володимир Козловський продовжує вдалі виступи на різних змаганнях з велоспорту маунтинбайку.

Цього разу в складі збірної Володимир взяв участь у міжнародних стартах категорії С2біля словацьких Кошиць в дисципліні крос-кантрі, повідомив Ужгород.нет.
Як зауважив закарпатський спортсмен на своїй сторінці у Фейсбук:
«П’ять років назад я вже тут був і виграв чемпіонат Словаччини серед кадетів, але тоді мене не нагороджували. Зараз я сюди повернувся уже в групі дорослих спортсменів «Men Elite». З того часу траса дуже змінилась, організатори створили круті спуски і підйоми. Набір висоти на дистанції складав 1000м. Загалом, їхалось круто, але на передостаньому колі на рівному місц іна повороті на сипучому грунті сталася невелика аварія й фінішував другим».
Наступні змагання, де візьме участь чинний чемпіон країни відбудуться в Будапешті.