Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Поради закарпатцям: як правильно прикрасити ялинку на Новий рік?

Поради закарпатцям: як правильно прикрасити ялинку на Новий рік?

 
 
 

2016-й пройде під заступництвом червоної вогняної Мавпи.

Прикрашання новорічної ялинки своїми руками – це не робота, а приємний обов’язок, який подарує нам приємні ємоції. Перед тим як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2016, необхідно пам’ятати, що 2016 р. пройде під заступництвом червоної вогняної Мавпи. Тому враховуйте смаки і переваги цієї тварини, щоб здобути її прихильність.

Перед тим, як нарядити новорічну ялинку 2016 своїми руками, слід спочатку підібрати кольори. Намагайтеся використовувати ялинкові іграшки та гірлянди червоного, жовтого, оранжевого або золотого кольору. Слід також звернути увагу на матеріал, з якого зроблені прикраси: вогонь дарує життя склу та кераміці, постарайтеся використовувати прикраси та іграшки саме з цих матеріалів.

Щоб ялинка, прикрашена іграшками на Новий 2016 рік, виглядала дійсно яскраво і красиво, не слід просто обважувати її прикрасами в хаотичному порядку. Існує кілька основних способів, як прикрасити новорічну ялинку своїми руками: розташування іграшок по спіралі; вертикальними лініями; а також розташування гірлянд та іграшок колами. Пам’ятайте, що в 2016 році найбільш популярними поєднаннями кольорів будуть: білий і червоний; золотий і червоний; жовтий, червоний і зелений; золотий і білий.

Це лише основні правила, завдяки яким можна правильно прикрасити та нарядити ялинку на Новий рік 2016, але крім цих правил, існують і інші стилі, які Ви можете використовувати. Наприклад, можна прикрасити ялинку в європейському стилі або ж нарядити її, в своєму власному і неповторному стилі.

До речі, східні астрологи вважають, що Мавпа дуже любить гроші, так що Ви можете прикрасити Ваше дерево на Новий рік 2016, грошовими купюрами, це буде досить оригінально і красиво. Також можна розвісити на новорічній ялинці – солодощі та фрукти.

Якщо Ви виконаєте всі наші поради, то наступний Новий 2016 рік точно принесе Вам удачу.

7dniv.info

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: