Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Допоможіть врятувати життя дівчинці з Тячівщини (ФОТО)

Допоможіть врятувати життя дівчинці з Тячівщини (ФОТО)

Терміново! Допоможіть врятувати життя 20-річній дівчині з Тересви (ФОТО)Нещодавно у 20-річної мешканки селища Тересва прооперували злоякісну пухлину головного мозку. Тепер дівчині терміново потрібне обстеження та лікування за кордоном. Для цього потрібно зібрати близько 100 тис. євро. У родини Олі таких коштів немає, тому зараз, остання надія на збереження життя юної дівчини - тільки на небайдужих.

Звісно, сім'ю підтримують родичі, близькі та друзі, однак зібрати таку колосальну суму дуже важко. Тому рідні дівчини просять про фінансову допомогу і дякують за розуміння та небайдужість.

 

«ДРУЗІ! Потрібна термінова допомога! Часу зовсім мало! У нашої односельчанки (смт. Тересва), чудової молодої дівчини прооперували злоякісну пухлину головного мозку. Стан важкий, але надія є!!! Вас у мене так багато, з більшістю я особисто знайома і вірю, що кожен зможе виділити посильну для себе суму, щоб переказати сім"ї Олічки! Планується поїздка закордон для уточнення діагнозу і визначення тактики подальших дій. Ми разом можемо зібрати потрібну на обстеження і лікування суму, а це за попередніми оцінками від 70-100 тис. євро. Всі наші односельчани, родичі, друзі роблять все можливе, щоб дати сім"ї надію.... Всі дружно поширюємо! БУДЬ ЛАСКА!», - написала у мережі Фейсбук Саша Шманко.

 

Шановні тячівці, закарпатці та всі українці, навіть кілька ваших гривень, перерахованих на рахунок рідних Олі, допоможуть дівчині боротись із страшною недугою.

 

Щоденно кожен з нас витрачає хоча б невелику частину своїх грошей на зовсім непотрібні речі. Відмовившись від однієї кави, пачки сигарет, жуйки і т.д. можна дати шанс на життя молодій, красивій та повній життєвих планів і мрій, дівчині.

Задумайтесь над цим, адже може настати такий час, коли допомога буде потрібна кожному з нас…

 

Номер картки
5168 7553 1872 3968 Куцин Ольга Іванівна

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!

Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
21 червня 2016 19:34
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: