Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » 5 жіночих фраз, які дратують чоловіка

5 жіночих фраз, які дратують чоловіка

Жінки непередбачувані створення. Читайте на Ivona, які фрази слабкої статі найбільш неприємні для чоловіків.
Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+
Отже, існує кілька речей, які жінці краще не говорити своєму чоловікові, передає Ukr.Media.
Я зроблю це сама
Чоловікам завжди хочеться бути захисниками і здобувачами. І навіть якщо ви найкраща мисливиця у вашій родині, не демонструйте своєму чоловікові, принаймні дуже часто, свою перевагу над ним, так ви ризикуєте тільки знизити його самооцінку.
Мені набридли твої друзі
У ваших очах вони можуть бути самими похмурими або противними людьми, але для вашого чоловіка це вірні товариші, не слід про це забувати. Оголошуючи їм відкриту війну, ви навряд чи в ній виграєте, але улюбленого засмутите і налаштуєте чужих людей проти себе.
Я ж казала
Прагнення завжди бути правою ніколи ще не призводило ставлення до чогось хорошого. Якщо чоловік, не дивлячись на ваші поради, не зміг чого-небудь зробити або добитися, ні в якому разі не вказуйте йому на це, а краще підтримайте і хоч один раз стримайте потік своєї гордині.
Мені все одно, що думає твоя мама
Мама — це святе, і для вашого чоловіка вона завжди буде найважливішою людиною в житті. Змиріться з цим і чиніть так, як вважаєте за потрібне, однак, не висловлюйте коханому претензій на рахунок його матері. Він завжди буде це пам'ятати.
А ось чоловік моєї подруги
Постійно порівнюючи свого чоловіка з іншими, ви спочатку прирікаєте його на програш у цьому порівнянні. І кому може сподобатися постійні закиди у невідповідності вашим очікуванням. Задумайтесь над цим і намагайтеся, навпаки, підтримувати улюбленого щоразу в його успіхах.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: