Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Вміли ж раніше фотографувати — тремтячими руками!

Вміли ж раніше фотографувати — тремтячими руками!

Вміли ж раніше фотографувати — тремтячими руками!

Веселе куріння

Полювання на індіанців
У середині XIX століття аргентинці почали активне освоєння території під назвою Патагонія, причому під «освоєнням» малося на увазі головним чином винищення місцевих жителів — індіанців, що жили на Вогненної Землі. За кожного вбитого огнеземельца фермеру або просто ентузіасту покладався один фунт стерлінгів. Винагорода було щедрим — про це можна судити з того сумного факту, що нині на планеті не залишилося ні одного індіанця з Вогненної Землі.

Білі особи
А ось так в 1909 році виглядала фіксація піймання злочинця в американському Балтиморі. Оскільки поліцейські, які брали участь в операції, працювали під прикриттям, їх особи цнотливо закриті білими клейончастими масками.

Ослик без голови
Американський військовий і викладач військової академії Генрі Еббот мріяв дізнатися, що буде, якщо зафіксувати на фотографічну плівку момент вибуху голови тварини. І якщо деяким мріям не судилося збутися, то Еббот свою здійснив у 1881 році. Він прив'язав до голови невинного ослика динаміт, поєднав вогнепровідний шнур з затвором камери і одночасно з вибухом зробив кадр. Як бачиш, результат шокує навіть півтора століття потому.

Фото на згадку
Ще один кадр з насиченого життя поліції: на цей раз французькі поліцейські (їх особи, на відміну від осіб балтиморских колег, прикрашають не маски, а пишні вуса) труп фотографують для досьє. Знімок ймовірно, зроблений в 1880 роки.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: