Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » 5 фраз, які часто використовують хронічні брехуни

5 фраз, які часто використовують хронічні брехуни

Хронічні брехуни часто використовують одні і ті ж фрази, щоб обманювати оточуючих.
Хронічні брехуни часто використовують одні і ті ж фрази, щоб обманювати оточуючих, передає Ukr.Media.
Якщо ви будете озброєні списком цих слів, то не станете черговою жертвою обману. Ніхто з нас не говорить завжди правду, але "біла" брехня, яка служить для того, щоб врятувати когось від болю, — це одне, а обман з наміром приховати важливу інформацію — це інше.
Брехня може призвести до руйнування взаємин, втрати довіри і навіть до фінансових проблем. Але як відрізнити брехуна від чесної людини?

Знаючи ці 5 фраз, ви зможете захистити себе і уникнути обману.
1. Чесно кажучи/сказати правду
Людина, яка намагається вас обдурити, для більшої переконливості скаже: «Чесно». Люди, які не мають наміру вам брехати, не будуть вживати подібні фрази.
2. Занадто багато деталей
Брехунам доводиться запам'ятовувати різні деталі їх удаваної історії, щоб не потрапити в халепу. Вони часто розповідають занадто багато подробиць, намагаючись зробити свою розповідь більш реалістичним. Наприклад, брехун спробує сказати: «Було рівно 8:15 ранку, коли я виглянув у вікно і побачив, що автомобіль зник». Мало хто знав би точний час чи вирішив би в такій ситуації подивитися на годинник.
3. Я ніколи не/я завжди
Такі слова, як «ніколи» і «завжди», самі по собі помилкові, тому що ми рідко або ніколи нічого подібного не робимо в нашому житті. Брехун додає ці слова в розмову, щоб здаватися більш надійною людиною.
4. Використання «вони, він, вона» або «ми» більше, ніж «я»
Уникаючи відповідальності та вживання власного «я», брехуни намагаються викликати більше довіри. Щоб змусити вас повірити, вони менше використовують «я»-утвердження.
5. Спростування, виправдання і короткі відповіді
Дослідники з Департаменту комунікації Мічиганського державного університету вивчили, як часто типовий американець бреше. Вони провели національний опитування серед 1 000 дорослих і попросили повідомити про кількість брехні протягом 24-годинного періоду. Результати були такими: 60 % випробовуваних повідомили, що вони взагалі не брешуть. Таким чином, 40 % є брехунами.
Люди, які брешуть, автоматично відмовляються від будь-яких звинувачень, навіть якщо їх ще не встигли звинуватити. Також вони намагаються пояснити, чому вони діяли певним чином, хоча їх про це не питали. Брехуни кажуть короткими фразами, щоб приховати, що насправді сталося.
Окрім цих 5 фраз, які брехуни вживають, щоб змусити повірити їм, у них є ще кілька невербальних сигналів. Вони мимоволі використовують їх у розмові. Це такі сигнали, як:
часте дотик особи та закручування волосся;
стійкий зоровий контакт, не відриваючись, поки вони говорять;
схвильований і нервовий вигляд;
ноги спрямовані на двері або від вас.
Тепер ви знаєте, що зазвичай говорять брехуни. Попереджений — значить озброєний!

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: