Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Які небезпеки нас чекають у 2018 році Жовтого Собаки

Які небезпеки нас чекають у 2018 році Жовтого Собаки

Незабаром Червоний Півень поступиться місцем новому символу – Жовтому Земляному Собаці.Тварина-покровитель впливатиме на життя людей, і кожному варто дізнатися, які неприємності можуть чекати в 2018 році, передає Ukr.Media. 
Рік Жовтого Собаки поміняє пріоритети. На зміну активної діяльності, амбіціям і гонитві за успіхом прийдуть спокій, гармонія і тихе сімейне щастя. Однак новий рік несе нові небезпеки і непрохані події, до яких слід підготуватися. Увагу потрібно буде приділити всім сферам життя, а особливо фізичному здоров’ю і любовним стосункам. Щоб удача не залишила вас, уникайте конфліктів, стежте за собою, допомагайте близьким, приділяйте увагу родичам і постарайтеся повністю виключити негативний настрій.
Які небезпеки таїть 2018 рік Земляного Собаки
Неприємності можуть очікувати тих, хто звик зневажливо ставитися до власного самопочуття. Символ року не потерпить недбалого ставлення, тому при будь-якому нездужанні шукайте причини поганого самопочуття. Людям з хронічними захворюваннями потрібно буде частіше відвідувати лікаря, щоб попереджати загострення хвороб. Заняття спортом, зміцнення імунітету і відновлення життєвих сил дасть вам можливість провести весь рік благополучно.
У коханні будьте уважні до своїх половинок.Не зраджуйте любов і почуття партнера, інакше ви ризикнете власним благополуччям. Собака не потерпить ні найменшого натяку на невірність і може обрушити весь свій гнів на людину, яка вирішить завести роман на стороні.
Остерігайтеся фінансових ризиків.Необдумані дії, спрямовані на швидке збагачення, неминуче приведуть до труднощів. Прораховуйте кожен крок і не поспішайте приймати рішення, прислухаючись до порад необізнаних людей. Однак зовсім без ризику складно досягти великих фінансових перемог, тому там, де можна ризикнути без значних втрат, дійте стрімко.
Слідкуйте за своїм настроєм і поведінкою.Жовтий Собака не терпить егоїстичних людей, націлених на успіх за будь-яку ціну. Часто проявляючи негативні риси характеру, ви можете залучити зайві проблеми. Стежте за поведінкою цих благородних тварин і постарайтеся перейняти у них ті позитивні риси, які допоможуть вам жити в гармонії з собою і оточуючими людьми.
Уникайте невизначеності.Собака завжди в курсі того, що відбувається і не зволікає, приймаючи відповідальні рішення. Якщо ви дасте слабину і дозволите собі сумніви там, де від вас вимагається швидка реакція, ви може провалити справу.
Дотримуючись цих нехитрих правил, ви зможете досягти неймовірних успіхів, залучити в своє життя благополуччя і здобути собі заслужену славу і матеріальну незалежність. Цей рік є найкращим для створення сім’ї, тому в любовних справах застосовуйте всю свою чарівність і шарм.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: