Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Ми народжуємося 7 разів у житті. Дізнайтеся, на якому етапі народження ви зараз

Ми народжуємося 7 разів у житті. Дізнайтеся, на якому етапі народження ви зараз

Дізнайтеся, на якому етапі народження ви зараз.

7 життів бувають один за іншим, передає Ukr.Media. Дізнайтеся, на якому етапі народження ви зараз.
#1 Немовля
Вважається, що це ваше перше народження. У перший раз ваша душа бачить світ. Ви почуває себе новонародженим. Люди на цьому етапі народження ще не знайшли свої ноги. Кожне зусилля, яке вони вносять, зазнає невдачі.
Це життя, будучи першим, кидає їм виклик. Це життя ведеться з великим трудом. Це ваш шанс поглянути на світ і почати розуміти його, щоб ви були готові до наступного етапу, тобто життя.
#2 Учень
Учень - це друге народження або перше переродження. Ваша душа вже навчилася розуміти світ. Ви проводите це життя, намагаючись навчитися чомусь.
Якщо ви проводите більшу частину свого часу, намагаючись дізнатися нові речі, зрозуміти, що люди думають, як вони діють і чому вони роблять те, що вони роблять, тоді ви, напевно, на другому етапі життя. Ви не тільки дізнаєтеся про інших, але і про себе. Хто ви, що ви повинні робити, чому ви дієте певним чином і т. д.
#3 Провідник
Третє життя або друге відродження - життя дослідження. Тепер, коли ваша душа зрозуміла, чого чекати від життя і що вам потрібно вивчати, ваше життя змусить вас досліджувати. Вас залучать нові ідеї, нові думки, нові місця і багато чого іншого.
Ваша душа тепер шукає досвід. Третє народження є захоплюючим.
#4 Любитель
Четверте життя приносить вам любов. Ваша душа винесла уроки з минулого, тепер вона спробує залучити в своє життя любов. Ви знайдете любов і в інших життях, але справжня любов, як ми її уявляємо, прийде в цьому житті.
Кращий аспект життя полягає в тому, що це вимагає зусиль, але як тільки ви знайдете свою справжню любов, вона залишиться назавжди.
#5 Досягнення
П'яте життя або четверте відродження - це коли все, що ви дізналися, випробували і знайшли, будуть використані. Ваша душа буде досягати нових вершин.
Все, чого навчило вас ваше життя,будуть використані, щоб досягти мети.
#6 Дарувальник
Шосте життя змушує вас повернути те, що ви придбали в своїх попередніх життях. Ви будете допомагати іншим (хто ще не перебуває на цьому етапі життя) зрозуміти, що вони повинні робити.
Якщо ви відчуваєте бажання постійно допомагати іншим, якщо ви більше думаєте про цілі інших людей, тоді ви точно живете шосте життя.
Це життя буде проводитися в навчанні, допомоги, дарування.
#7 Заземлення
У сьомому і останньому житті вас не будуть турбувати повсякденні турботи. Ваше життя буде вестися в гонитві за чимось набагато більшим, ніж ви самі.
Якщо ви виявите, що відчуваєте себе відірваним від регулярності життя; що ненавидите повсякденну драму і тривіальні речі, з якими люди б'ються, тоді це може натякнути на те, що ви перебуваєте в останньому етапі життя.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: