Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Небезпечні захворювання, про які сигналізують руки!

Небезпечні захворювання, про які сигналізують руки!

Як часто ви помічали, що у вас тремтять або набрякають руки?Як часто ви помічали, що у вас тремтять або набрякають руки? Тремтіння, набряки і поколювання в руках можуть виникати з різних причин, які не несуть великої небезпеки для організму. Але якщо ви помічаєте, що це повторюється з певною періодичністю, то це може бути першою ознакою хвороби
.Ми розповімо вам, які зміни в руках можуть стати приводом для походу до лікаря.
Біль у великому і вказівному пальцях
Якщо вас турбує постійний біль у великому і вказівному пальцях — це може бути ознакою синдрому зап'ястного каналу. Це неврологічне захворювання, причиною якого є здавлення серединного нерва між кістками, поперечної кистьовий зв'язкою і сухожиллями м'язів зап'ястя.
Воно викликає неприємні відчуття в кистях рук і оніміння. Таким захворюванням страждають люди, чия робота пов'язана з монотонними рухами рук (робота за комп'ютером, гра на фортепіано).
Тривале загоєння ран
Якщо рани на руках заживають дуже довго, а синці не сходять місяцями — пора бити тривогу. Це може бути ознакою діабету. При прояві інших симптомів (постійний голод і спрага, оніміння рук і ніг), варто звернутися до лікаря і перевірити рівень цукру.

Зміна кольору пальців
Пальці можуть змінювати свій колір з багатьох причин. Наприклад, переохолодження, стрес або тривалі фізичні навантаження. Але от якщо це відбувається постійно і без видимих на те причин, супроводжуючись при цьому болем чи онімінням — слід звернутися до лікаря. Це можуть бути симптоми захворювання хребта або судин.

Підвищене потовиділення
Найчастіше долоні пітніють з цілком зрозумілих причин. Але, якщо потовиділення дуже інтенсивне і відбувається без видимих причин, це може говорити про наявність у тебе долонно гіпергідрозу.

Ламкість нігтів
Крихкість та ламкість нігтів може сигналізувати про збої в роботі щитовидної залози. Але тільки якщо спостерігаються такі симптоми, як слабкість, втома і біль у суглобах. В іншому випадку причиною ламкості можуть бути неправильний догляд за нігтями або постійний контакт з побутовою хімією.

Холодні долоні
Температура рук може змінюватися під впливом різних чинників і це цілком нормально. Але, якщо долоні стають крижаними занадто часто і змінюють свій колір — варто сходити до лікаря. Це може бути сигналом про проблеми з нервовою системою або кровообігом.

Тремтіння
Стрес, хвилювання й інтенсивні фізичні навантаження можуть спровокувати тремтіння в руках, яка проходить після відпочинку. А ось безпричинна тремтіння, що виникає з певною періодичністю, може говорити про брак вітамінів групи В в організмі.

Набряк
Часто ми стикаємося з набряками рук в жарку погоду — це цілком нормально, такі набряки проходять самі. А ось постійні і тривалі набряки можуть сигналізувати про хворобах суглобів. Такі симптоми не варто ігнорувати.

Зміни кольору нігтьової пластини
Якщо у вас спостерігається легке посиніння нігтьової пластини разом з болючими відчуттями в пальцях — це може бути ознакою низького рівня гемоглобіну або навіть анемії.

Якщо ви помітили у себе такі, здавалося б, нешкідливі симптоми — варто звернутися до лікаря. Звичайно, такі зміни можуть бути цілком зрозумілим і не свідчити про щось більше, але чому б не перестрахуватися? Турбота про здоров'я ніколи не буває зайвою!
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: