Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Не складається життя? - значить ви порушуєте сім законів всесвіту!

Не складається життя? - значить ви порушуєте сім законів всесвіту!

Кожен раз, коли ми скаржимося на життя, зайве згадувати: це не світ несправедливий — це ми щось робимо не так.

Кожен раз, коли ми скаржимося на життя, зайве згадувати: це не світ несправедливий — це ми щось робимо не так, передає Ukr.Media.
Існує 7 основних законів, за якими живе Всесвіт. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання — допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо.
1. Закон порожнечі
Якщо вам потрібні нові черевики, викинете старі. Якщо вам потрібна нова одяг, почистіть ваш шафа. Ви повинні з доброї волі розлучитися з вашими стереотипами. Нове приходить лише тоді, коли ви позбавляєтеся від старого.
2. Закон циркуляції
Будьте готові відпустити щось, чим ви володієте, щоб отримати щось, що ви бажаєте.
3. Закон уяви
Спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. Зберігайте це опис десь під рукою, і у вільний час перечитуйте його.
4. Закон творчості
Людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції та уяви.
5. Закон відплати й отримання
Якщо ви віддаєте щось, то це повертається в десятикратному розмірі. Коли ви отримуєте блага, дуже важливо ділитися ним з оточуючими. Якщо у вас – дар, і ви не використовуєте його, то ображаєте вашу Божественну сутність. Щоб з належною поштивістю ставитися до своїх здібностей, ви повинні радіти дарам і розділяти їх з іншими. Якщо ви робите це, ви залучаєте ще більше благ у своє життя.
6. Закон десятини
Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це просто закон подяки джерела підтримки – 10% від усього, що ви маєте. Ви ніколи не знаєте, як ваша десятина повернеться до вас. Гроші – звичайне явище. Але вона також може прийти у вигляді примирення з кимось, з новими дружніми відносинами, у вигляді одужання і т. д.
7. Закон всепрощення
Якщо ви не можете прощати людей, ви не можете приймати своє багатство. Якщо ваша душа заповнена ненавистю, любов не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбутися негативних почуттів, які пожирають вас і не дають вам спокою.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: