Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Пенсіонерам скасують «трудову» зрівнялівку - Андрій Рева

Пенсіонерам скасують «трудову» зрівнялівку - Андрій Рева

 
Українські пенсіонери, які мають різний трудовий стаж, необхідний для нарахування пенсій, відтепер отримуватимуть і різну пенсію. Тому пенсія тих, хто пропрацював 35 років і тих громадян, хто має трудовий стаж, наприклад, 15 років буде відрізнятися.
Пенсіонерам скасують «трудову» уравняловку

Таку заяву зробив міністр соціальної політики Андрій Рева:

«Якщо у вас 15 років стажу є, але немає 30-35 років. Правильно, щоб вам платили пенсію в 60 років? Я вважаю, що ні. Давайте збільшимо. Якщо у тебе є стаж, який дає змогу в 60 років вийти на пенсію, отримуй виплату, якщо не дозволяє, то потрібно переглядати норми. Саме такими діями ми привели систему до зрівнялівки і у людей пропадає бажання працювати і платити ЄСВ », заявив Андрій Рева.

У свою чергу, віце-прем'єр Павло Розенко повідомив, що мінімальну пенсію будуть поступово піднімати за рахунок коштів, які звільняться в результаті скасування «трудовий» зрівнялівки.

«Через те, що зараз зрівнюються пенсії у людей з різним стажем, уряд буде підвищувати мінімальну пенсію», - повідомив Павло Розенко.

Від так само відзначив, що найближчим часом пенсія підвищиться лише у 7 млн пенсіонерів з 13 млн через збільшення прожиткового мінімуму. 
 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: