Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Кількість працездатного населення України щороку зменшуватиметься - експерт

Кількість працездатного населення України щороку зменшуватиметься - експерт

 

 Кількість працездатного населення України щороку зменшуватиметься - експерт

 

Уряду необхідно розробити чітку імміграційну політику. Адже чисельність українського корінного населення щороку зменшується. Особливо працездатного віку.

Про це в коментарі Gazeta.ua розповів Олексій Позняк зі столичного Інституту демографії та соціологічних досліджень.

"Чисельність пенсіонерів зменшуватиметься меншими темпами. На певних етапах навіть зростатиме. Відповідно змінюватиметься співвідношення між тими хто заробляє і вкладає у ВВП і хто є споживачами соціальних послуг", - говорить експерт.


"Якщо виникне такий дисбаланс, то збільшиться навантаження на людей, що вкладають. Щоб підтримати економіку, з них стягуватимуть більші податки. Є ризик, що така ситуація підштовхне їх на перехід на чорний ринок праці — без відрахувань та сплати податків, або взагалі відпаде бажання лишатися в цій країні. Це може згубно позначитися на загальній економіці країни. Навантаження на бюджет може стати настільки великим, що не буде змоги підтримувати навіть мінімальних життєвих стандартів. Щоб цього не сталося, необхідно підтримувати рівновагу між різними віковими групами та рівнем населення на всіх територіях країни".

 

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: