Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » З травня 2018 року субсидії в області нараховуватимуть по-новому

З травня 2018 року субсидії в області нараховуватимуть по-новому

Про новий порядок призначення субсидій в області розповіли в Департаменті соціального захисту Закарпатської ОДА.


За новими правилами буде створена база отримувачів субсидії, яка оновлюватиметься 5 числа кожного місяця. До цієї бази входитимуть дані про заробітну плату осіб, їхній майновий стан.

Для отримання субсидії потрібно подати заяву та декларацію до управлінь соціального захисту за місцем реєстрації. Це тільки в тому випадку, якщо серед осіб, які проживають у домогосподарстві, є такі, які не отримують заробітну плату або вона є нижчою, ніж прожитковий мінімум. Нововведенням є те, що з травня враховуватимуть доходи всіх членів сім'ї та тих, хто проживає разом з ними, не залежно від місця реєстрації. Враховуватимуться доходи всіх осіб, які проживають в одному домогосподарстві.

Субсидія не призначається особам, які володіють нерухомістю, житлова площа яких перевищує 120 кв.м. для квартири та 200 кв. м. для будинку. Також не отримуватимуть субсидію ті, хто володіє транспортним засобом, вік якого менше п'яти років. Якщо особа здійснила покупку на 50 тисяч гривень і вище або якщо є заборгованість за комунальні послуги, то такі випадки розглядатиме комісія.

Якщо в особи є заборгованість за сплату комунальних послуг більше, ніж 340 гривень, то субсидія припиняється. Поновлюються виплати тільки після повної сплати боргу або після складання договору про реструктуризацію боргу.

Як зазначили фахівці, наразі 50% домогосподарств області отримують субсидій, з них близько 2500 тисячі осіб отримували субсидію неправомірно, площа їхнього житла становила більше 200 квадратних метрів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: