Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Словаки б'ють на сполох через українських заробітчан, які їдуть до них з Польщі

Словаки б'ють на сполох через українських заробітчан, які їдуть до них з Польщі

Польські фірми все частіше делегують на тимчасову роботу до Словаччини працівників з України.

Про це сказав генеральний директор Національної інспекції праці Словацької Республіки Кароль Габіна за результатами візиту інспекції до Польщі, передає УНН з посиланням на Польське Радіо.

“Все частішою є практика делегування польськими компаніями громадян третіх країн, здебільшого України, на тимчасову роботу до Словаччини та інших країн. Така практика є сумнівною і має контролюватися”, — підкреслив Кароль Габіна.

Як додав він, найбільшою проблемою в Словаччині є незаконні працівники з Сербії. На другому місці — українці. За даними Національного інспекції праці Словаччини, одна п’ята усіх осіб, котрі приїжджають з території Польщі і незаконно працюють у Словаччині, це громадяни України.

Нагадаємо, згідно зі статистикою Нацбанку Польші, минулого року у географічній структурі закордонних переказів переважали перекази до України. В останньому кварталі минулого року вони склали 3,1 млрд злотих (близько 900 млрд доларів США). Роком раніше заробітчани з України відправили додому загалом 2,3 млрд злотих.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: