Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Як замок Паланок на Закарпатті розвивається без допомоги держави (ВІДЕО)

Як замок Паланок на Закарпатті розвивається без допомоги держави (ВІДЕО)

Виявляється, замок входить до трійки найприбутковіших комунальних підприємств міста.
???? ?·?°?????? ??°?»?°?????? ?? ?????°??µ??? ????·???????°????? ?±?µ?· ???????????????? ???µ??¶?°???? (?????)
Кожен турист, який побував в Мукачеві обов'язково відвідав замок в Мукачеві. Популярністю замок користувався завжди, а тепер він стає ще більше популярним.

Мukachevo.net розповідало, що на травневих вихідних цього року замок паланок відвідало 10 тисяч туристів. Це рекордна кількість.

Журналісти Подробиць розповідають, саме красою архітектурних форм і історією замок вабить туристів. А вони - головна стаття доходів.

— На уроках історії нам багато розповідали про Мукачівський замок, тому приїхали сюди, дуже сподобалося", - розповідають туристи з Угорщини.

Працівники замку знають як заманити більше туристів. Тут організовують нові виставки. У минулому році в кімнаті-музеї відкрилася експозиція, присвячена війні на Донбасі.

Тут відреставрували лицарський зал, в якому можна провести весільну церемонію, а також, "Шлюб за добу". Мukachevo.net розповідало скільки це коштує.

Загалом, за рік замок отримує більше 10 мільйонів гривень прибутку. Цього вистачає на зарплату співробітникам, комунальні платежі і поточні ремонти.


— Завершуються роботи по оновленню фасадів середнього двору та мощення бруківки, тут був річковий камінь, ми його замінили - розповідає Михайло Белеканіч, директор Мукачівського замку.

У Мукачівській мерії кажуть - замок входить до трійки найприбутковіших комунальних підприємств.

Протягом останніх років, жодної копійкі з міського бюджету на фінансування даної встановити не вітрачалося.
Мukachevo.net
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: