Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Найсильніші знаки зодіаку, хто вони?

Найсильніші знаки зодіаку, хто вони?

Дивно, але деякі сузір'я, які відрізняються рішучістю і впевненістю в собі, в список найсильніших знаків не потрапили.

??°??????»?????? ?·???°???? ?·??????°???, ???? ?????????
Так які ж знаки найсильніші, і як їх сила проявляється в житті?

Для початку слід уточнити, що йтиметься про силу моральну, духовну, а не фізичну. Як каже В кожній стихії можна виділити по одному найсильнішому знаку, передає Ukr.Media.

В стихії Повітря найсильнішим знаком Зодіаку є Водолій.
Незважаючи на деяку мрійливість і прагнення до високих ідеалів, це знак, який може багато разів відчувати в житті труднощі, але ніколи при цьому не буде опускати руки. Водолії здатні швидко пристосовуватися до будь-яких змін у житті, що і робить їх морально сильніше.

На другому місці за силою духу в повітряній стихії стоять Терези.
Вони не такі вже й слабкі, але у них є погана звичка розкидатися своєю енергією і не доводити справу до кінця. Вони швидко втрачають ентузіазм і бажання, а разом з цим і мету.

Найслабшим знаком у цій стихії є Близнюки.
Вони не можуть зосередитися на одній справі, їм часто бракує підтримки з боку. Коли їх осягають труднощі, вони впадають у паніку і просять про допомогу інших людей.

В стихії Вогню найсильнішим є Стрілець.
Представники цього знака ніколи не сумують і намагаються зберігати людяність при будь-яких обставинах. Вони вміють контролювати свої емоції, не піддаються на провокації і завжди мають свою думку. Їх сила в оптимізмі і широті поглядів.

На другому місці – Лев.
На перший погляд, представники цього знака виглядають сильними і вольовими людьми. Але вони великою мірою залежать від зовнішніх обставин і від думки оточуючих. Леви постійно потребують підтримки і схвалення. Якщо цього не буде, вони швидко повісять ніс.

Найслабший знак вогняної стихії – Овен.
Не дивлячись на те, що цей знак дуже активний і діяльний, у своїй стихії він дає слабину. Овни не вміють контролювати емоції, вони занадто підвладні тому, що відбувається у них в душі. Деколи Овни діють нерозсудливо, що приводить їх до скрутної ситуації.

В стихії Землі найсильнішим знаком зодіаку є Козеріг.
Він наполегливий, рішучий і послідовний. Його складно образити і зачепити за живе. Навіть якщо все погано, він все одно буде йти до своєї мети, хоч і маленькими і неквапливими кроками.

Діви на другому місці за силою духу в стихії землі.
Вони часто справляють враження сильної людини, але часом не здатні прийняти світ таким, який він є, і просто починають плисти за течією.

Телець – найслабший знак до стихії землі.
Представники цього знака не люблять змін. Все своє життя вони хочуть прожити мирно та щасливо, але якщо їх плани рушаться, Тельці стають беззахисними.

В стихії Води найсильнішим знаком Риби.
Більше того, вони сильні не тільки серед знаків своєї стихії, але серед сузір'їв усього зодіакального гороскопу. Це може здатися трохи дивним, адже у Риб часто повністю відсутній зв'язок з реальним світом. В цьому і є їх сила. Риби можуть довгий час терпіти, чекати і сподіватися. Така сила духу допомагає їм до кінця боротися за своє щастя.

Скорпіон – не такий сильний як Риби.
Його слабкість в тому, що він може довгий час накопичувати в собі емоції. Вони і будуть з'їдати його зсередини, роблячи все слабше і слабше.

Рак – найбільш чутливий знак Зодіаку у своїй стихії.
Представники цього знака дуже чутливі і ранимі. Їм постійно потрібна моральна підтримка і допомога. Якщо поруч з ними нікого не буде, Раки сприймуть це як знак того, що нічого не зміниш і впадуть у депресію.

Але очевидно, що народження в період заступництва слабкого знака Зодіаку не є обов'язковою умовою того, що людину будуть переслідувати невдачі і життя її буде важким. Також і заступництво сильного знака не означає, що людина зможе багато чого досягти без особливих зусиль. Не варто забувати, що кожен знак Зодіаку має свої переваги і свої сфери впливу. Головне пам'ятати, що сила характеру не дається тільки при народженні. Її можна придбати протягом життя за допомогою досвіду та подолання труднощів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: