Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Книга "Секс. Наркотики. Бог" стала найдорожчою в Україні

Книга "Секс. Наркотики. Бог" стала найдорожчою в Україні

? ?µ?·??»???°? ????????? ?·???±??°?¶?µ??? ?·?° ?·?°????????? "?????????° ??µ??? ???°????????????"
В Україні книга Дмитра Шерембея "Секс. Наркотики. Бог" стала рекордно найдорожчою в Україні. Її вартість складає близько 1,7 мільйонів гривень.
Книгу презентували у середу, 30 травня, у Києві на VІII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал".

Ця книга важить 650 грамів. Вона коштує 65 тисяч доларів. Якби це були нелегальні наркотики, які сьогодні знаходяться в обороті, це була б їхня ціна на вулиці. І в будь-якому випадку, на цьому б заробляли інші системи. У легальному світі програми допомоги наркозалежним обходяться в тисячі разів дешевше, ніж у нас. І ми створили символ легального обороту,
– розповідає автор.
Автор книги Дмитро Шерембей – громадський активіст, правозахисник, голова правління Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ.
У своїй скандальній книзі, він описав більшість незручних тем, про які незручно говорити в суспільстві, такі як – СНІД, наркотики та аборти. "Сьогодні в Україні неможливо купити щось нелегальне, щоб вас потім не переслідували", – наголошує автор.
Дмитро Шерембей зазначив, що це не маркетинговий хід .
"Ми взяли ту допустиму дозу речовин і додали до загального обсягу чорнила. Таким чином, ви вперше в Україні можете легально купити, зберігати і передавати наркотики. Це демонстрація того, як може виглядати легальний світ, що не порушує ніяких законів", – додав він.

Презентація книги "Секс. Наркотики. Бог"

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: