Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Дорослий син програв батькові суд про кишенькові гроші

Дорослий син програв батькові суд про кишенькові гроші

?????

29-річний чоловік зобов’язаний працевлаштуватися, щоб не обтяжувати батьків. Так адвокат підприємця з Венеції прокоментував рішення суду, який відмовив у проханні його сина щодо виділення 900 євро кишенькових грошей щомісяця.

Італійська щоденна газета «Il Messaggero», яка повідомляє про цю справу, пояснює, що судовий спір між його сином і його батьком розпочався чотири роки тому. 25-річний чоловік вирішив звернутися до суду, щоб його багатий батько виділив  230 000 євро на університетське навчання сина, включаючи післядипломне.
Батько відмовився виплачувати цю суму, але суд наказав надавати синові 300 євро щомісячно.

«Il Messaggero»«Il Messaggero»
Однак син не погодився з такою сумою кишенькових грошей, і знову звернувся до суду, цього разу вимагаючи їх трикратного збільшення до 900 євро.
Суд в Падуї, де розглядалася справа, не тільки відхилив це прохання, але і скасував попереднє рішення від 2014 року, яке накладає на батька зобов’язання виплачувати синові 300 євро кишенькових грошей щомісячно. Нове рішення означає, що син втратив останнє джерело доходу.
Адвокат батька Стефано Марроне висловив своє задоволення.

«Через чотири роки судова влада визнала священне право батька побачити, що його син сам себе утримує. Тепер 29-річний син зобов’язаний закатати рукави і взятися за роботу, не обтяжуючи надалі своїх батьків», — заявив адвокат Марроне.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: